Gå til hovedindhold

Duka Ventilationsrist Typ 460 400X60MM Hvid Ventilationsrist til indvendig anvendelse

DukaEludstyrEAN: 5708605011692
Pris fra 106 krtil 228 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 122 kr (54% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Duka Ventilationsrist Typ 460 400X60MM Hvid Ventilationsrist til indvendig anvendelse og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 106 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka Ventilationsrist Type 460, 400x60 mm, hvid
-30%106 kr
Før 151 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Duka Ventilationsrist Type 460, 400x60 mm, hvid billede

Produktinformation

Ventilationsrist til indvendig anvendelse. Kan anvendes i døre eller vægge. Sikrer god luftcirkulation i bebyggelsen. Risten kan monteres i døre med minimum tykkelse på 32 mm. Materiale: Aluminium Kan leveres i alufarve eller med hvid pulverlakering.

Produktspecifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Ventilation
Artikel nr.: 331994
EAN: 5708605011692
Varenr.: 3266675
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Duka ventilationsrist, 400x60 mm, hvid
108 kr
Til butik
Duka ventilationsrist, 400x60 mm, hvid billede

Produktinformation

Ventilationsristen er til indvendig anvendelse. Specifikationer Risten kan anvendes i døre og vægge. Risten kan monteres i døre med minimum 32 mm tykkelse. Produktet har en luftgennemgang på 62 cm2. Mål: A: 400 x B: 60 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Tilbehør & fittings
Farve: white
Størrelse: 400x60 mm
EAN: 5708605011692
Varenr.: 1978011696
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka ventilationsrist, 400 x 60 mm, hvid
119 kr
Til butik
Duka ventilationsrist, 400 x 60 mm, hvid billede

Produktinformation

Ventilationsristen er til indvendig anvendelse. Specifikationer Risten kan anvendes i døre og vægge. Risten kan monteres i døre med minimum 32 mm tykkelse. Produktet har en luftgennemgang på 62 cm2. Mål: A: 400 x B: 60 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Rengøring & indeklima
Farve: white
Størrelse: 400x60 mm
EAN: 5708605011692
Varenr.: 1978011696
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duka ventilationsrist, 400x60 mm, hvid
129 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ventilationsrist type 460, 400x60 mm, hvid
146,03 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duka ventilationsrist, 400x60 mm, hvid
159 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka ventilationsrist type 460 - Aluminium, Hvid, 400x60 mm
178 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Duka Ventilationsrist Typ 460 400X60MM Hvid Ventilationsrist til indvendig anvendelse
228 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duka Ventilationsrist Typ 460 400X60MM Hvid Ventilationsrist til indvendig anvendelse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duka Ventilationsrist Typ 460 400X60MM Hvid Ventilationsrist til indvendig anvendelse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK106 kr145 krKøb
2LavprisEl108 kr108 krKøb
3LavprisVærktøj119 kr119 krKøb
4Greenline129 kr129 krKøb
5EL-GROSSISTEN146,03 kr146,03 krKøb
6BilligVVS DK159 kr159 krKøb
7CS MEGASTORE DK178 kr217 krKøb
8Elvvs.dk228 kr228 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Duka Ventilationsrist Typ 460 400X60MM Hvid Ventilationsrist til indvendig anvendelse

PriceData har fulgt prisen på Duka Ventilationsrist Typ 460 400X60MM Hvid Ventilationsrist til indvendig anvendelse i 181 dage. Laveste pris i perioden er 106 kr (registreret d. 1. juni 2026), højeste er 155 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 133 kr.

Den nuværende pris på 106 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 51 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for Duka Ventilationsrist Typ 460 400X60MM Hvid Ventilationsrist til indvendig anvendelse. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for Duka Ventilationsrist Typ 460 400X60MM Hvid Ventilationsrist til indvendig anvendelse de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026106 kr1 kr (1%)
31. maj 2026107 kr1 kr (1%)
30. maj 2026108 kr1 kr (1%)
29. maj 2026109 kr1 kr (1%)
28. maj 2026110 kr1 kr (1%)
26. maj 2026111 kr1 kr (1%)
25. maj 2026112 kr1 kr (1%)
17. maj 2026113 kr1 kr (1%)
16. maj 2026114 kr1 kr (1%)
15. maj 2026115 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret