Gå til hovedindhold

Duka Ventilationsrist Typ 460 400X60MM Alu Ventilationsrist til indvendig anvendelse

DukaEludstyrEAN: 5708605011708
Pris fra 78 krtil 167 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 89 kr (53% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 75 kr 13. apr.

Sammenlign priser på Duka Ventilationsrist Typ 460 400X60MM Alu Ventilationsrist til indvendig anvendelse og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 78 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka Ventilationsrist Type 460, 400x60 mm, alu
-22%78 kr
Før 100 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Duka Ventilationsrist Type 460, 400x60 mm, alu billede

Produktinformation

Ventilationsrist til indvendig anvendelse. Kan anvendes i døre eller vægge. Sikrer god luftcirkulation i bebyggelsen. Risten kan monteres i døre med minimum tykkelse på 32 mm. Materiale: Aluminium Kan leveres i alufarve eller med hvid pulverlakering.

Produktspecifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Ventilation
Artikel nr.: 331995
EAN: 5708605011708
Varenr.: 3266676
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Duka ventilationsrist, 400 x 60 mm, type 460, aluminium
100 kr
Til butik
Duka ventilationsrist, 400 x 60 mm, type 460, aluminium billede

Produktinformation

Ventilationsrist til indvendig anvendelse kan f.eks. anvendes i døre eller vægge. Ventilationsristen sikrer god luftcirkulation i bebyggelsen. Risten kan monteres i døre med minimum tykkelse på 32 mm. Materiale: Aluminium Farve: Alu

Produktspecifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Tilbehør & fittings
Farve: alu
Størrelse: 400 x 60 mm
EAN: 5708605011708
Varenr.: 1978011706
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Ventilationsrist type 460, 400x60 mm, aluminium
105,84 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duka ventilationsrist, 400 x 60 mm, type 460, aluminium
109 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duka ventilationsrist, 400 x 60 mm, type 460, aluminium
135 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka ventilationsrist type 460 - Aluminium, Alu, 400x60 mm
155 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Duka Ventilationsrist Typ 460 400X60MM Alu Ventilationsrist til indvendig anvendelse
167 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duka Ventilationsrist Typ 460 400X60MM Alu Ventilationsrist til indvendig anvendelse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duka Ventilationsrist Typ 460 400X60MM Alu Ventilationsrist til indvendig anvendelse koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK78 kr117 krKøb
2LavprisEl100 kr100 krKøb
3EL-GROSSISTEN105,84 kr105,84 krKøb
4Greenline109 kr109 krKøb
5BilligVVS DK135 kr135 krKøb
6CS MEGASTORE DK155 kr194 krKøb
7Elvvs.dk167 kr167 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Duka Ventilationsrist Typ 460 400X60MM Alu Ventilationsrist til indvendig anvendelse

PriceData har fulgt prisen på Duka Ventilationsrist Typ 460 400X60MM Alu Ventilationsrist til indvendig anvendelse i 181 dage. Laveste pris i perioden er 75 kr (registreret d. 13. april 2026), højeste er 104 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 98 kr.

Den nuværende pris på 78 kr er 20% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Duka Ventilationsrist Typ 460 400X60MM Alu Ventilationsrist til indvendig anvendelse. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Duka Ventilationsrist Typ 460 400X60MM Alu Ventilationsrist til indvendig anvendelse de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202678 kr22 kr (22%)
21. apr. 2026100 kr25 kr (33%)
13. apr. 202675 kr25 kr (25%)
7. feb. 2026100 kr1 kr (1%)
6. feb. 2026101 kr1 kr (1%)
1. feb. 2026100 kr2 kr (2%)
31. jan. 2026102 kr3 kr (3%)
24. jan. 202699 kr5 kr (5%)
23. jan. 2026104 kr5 kr (5%)
7. jan. 202699 kr4 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret