Gå til hovedindhold

Duka Tallerkenventil med karm og skruelåg, Type 74.4, Ø99 mm, hvid

DukaEludstyrEAN: 5708605002232
Pris fra 49 krtil 129 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 80 kr (62% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 46 kr 26. apr.

Sammenlign priser på Duka Tallerkenventil med karm og skruelåg, Type 74.4, Ø99 mm, hvid og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Duka tallerkenventil, Ø99 mm, hvid
49 kr
Til butik
Duka tallerkenventil, Ø99 mm, hvid billede

Produktinformation

Tallerkenventil med karm og skruelåg, der giver frisk luft i din bolig. Produktet reguleres ved at dreje på skruelåget. Ventilen har en luftgennemgang på 52 cm2. Mål: (AxBxC) 130x99x15 mm

Produktspecifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Tilbehør & fittings
Farve: white
Størrelse: 99mm
EAN: 5708605002232
Varenr.: 1978002236
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka tallerkenventil, Ø99, hvid
51 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duka tallerkenventil, Ø99 mm, hvid
54 kr
Til butik
Duka tallerkenventil, Ø99 mm, hvid billede

Produktinformation

Justerbar tallerkenventil til naturlig ventilation En tallerkenventil er den perfekte måde at sikre en naturlig ventilation i boligen. Den hvide tallerkenventil opsættes gerne i kombination med ventilatorer, emhætter og tørretumblere for at skabe den beds...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Duka
Kategori: Tilbehør & fittings
Farve: white
Størrelse: 99mm
EAN: 5708605002232
Varenr.: 1978002236
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka Tallerkenventil med karm og skruelåg, Type 74.4, Ø99 mm, hvid
59 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Tallerkenventil Ø99mm, hvid, type 74.4
61,21 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Tallerkenventil 99mm, hvid, type 74.4
63 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka tallerkenventil type 74.4 - PVC, Hvid, Ø100 mm
74 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Duka Tallerkenventil 74.4 Ø99MM. Med karm og skruelåg
74 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duka tallerkenventil, Ø99 mm, hvid
75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Duka Tallerkenventil 74.4 Ø99MM. Med karm og skruelåg
77,5 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Duka Tallerkenventil Type 74.4 - 109772
90 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka tallerkenventil, Ø99 mm, hvid
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duka Tallerkenventil med karm og skruelåg, Type 74.4, Ø99 mm, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Duka Tallerkenventil med karm og skruelåg, Type 74.4, Ø99 mm, hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl49 kr49 krKøb
2LavprisVærktøj51 kr51 krKøb
3Greenline54 kr54 krKøb
4Proshop DK59 kr98 krKøb
5EL-GROSSISTEN61,21 kr61,21 krKøb
6WATTOO.DK63 kr63 krKøb
7CS MEGASTORE DK74 kr113 krKøb
8Elvvs.dk74 kr74 krKøb
9BilligVVS DK75 kr75 krKøb
10vvsfittings.dk77,5 kr77,5 krKøb
11Homeshop DK90 kr90 krKøb
12LavprisVVS129 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Duka Tallerkenventil med karm og skruelåg, Type 74.4, Ø99 mm, hvid

PriceData har fulgt prisen på Duka Tallerkenventil med karm og skruelåg, Type 74.4, Ø99 mm, hvid i 182 dage. Laveste pris i perioden er 46 kr (registreret d. 26. april 2026), højeste er 64,6 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 55 kr.

Den nuværende pris på 49 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Duka Tallerkenventil med karm og skruelåg, Type 74.4, Ø99 mm, hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Duka Tallerkenventil med karm og skruelåg, Type 74.4, Ø99 mm, hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 202649 kr1 kr (2%)
12. maj 202648 kr2 kr (4%)
11. maj 202650 kr2 kr (4%)
27. apr. 202648 kr2 kr (4%)
26. apr. 202646 kr3 kr (6%)
24. apr. 202649 kr2 kr (4%)
23. apr. 202651 kr2 kr (4%)
2. mar. 202649 kr2 kr (4%)
14. feb. 202651 kr4 kr (7%)
13. feb. 202655 kr4 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret