Gå til hovedindhold

Dudao U18 Trådløse Høretelefoner med Ægte TWS og Opladningsetui. Beige

DudaoElektronikEAN: 6976625331307
Pris fra 119 krtil 451 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 332 kr (74% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Dudao U18 Trådløse Høretelefoner med Ægte TWS og Opladningsetui. Beige og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse in-ear høretelefoner Dudao U18 Bluetooth 5.1 - beige
-8%119 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trådløse in-ear høretelefoner Dudao U18 Bluetooth 5.1 - beige billede

Produktinformation

Dudao U18 - Ægte trådløse øretelefoner - I øret - Bluetooth 5.1...

Produktspecifikationer

Mærke: Dudao
Kategori: In-ear høretelefoner med ledning
Vægt: 0.29g
EAN: 6976625331307
Varenr.: 1815322
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Dudao TWS wireless headphones Dudao U18 Bluetooth 5.1 - purple
119 kr
Til butik
Dudao TWS wireless headphones Dudao U18 Bluetooth 5.1 - purple billede

Produktinformation

Product Description Dudao U18 - True Wireless Earbuds, Product type True wireless earbuds - Bluetooth, Recommended use Portable electronics, Color Beige, Headphone models In ear, Wireless technology Bluetooth, Bluetooth version Bluetooth 5.1, Audio output mode Stereo.

Produktspecifikationer

Mærke: Dudao
Kategori: Hovedtelefoner
EAN: 6976625331307
Varenr.: C77178
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dudao U18 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Bluetooth 5.1 - Beige
122 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Dudao U18 Trådløse Høretelefoner med Ægte TWS og Opladningsetui. Beige
-54%138 kr
Før 298 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse in-ear høretelefoner Dudao U18 Bluetooth 5.1 - beige
-7%139 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dudao U18 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Bluetooth 5.1 - Beige
139 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TWS Dudao U18 Bluetooth 5.1 trådløse hovedtelefoner - klar
451 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dudao U18 Trådløse Høretelefoner med Ægte TWS og Opladningsetui. Beige koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dudao U18 Trådløse Høretelefoner med Ægte TWS og Opladningsetui. Beige koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK119 kr119 krKøb
2Teknikproffset DK119 kr168 krKøb
3CompuMail DK122 kr122 krKøb
4Superprice.dk138 kr138 krKøb
5Vivas DK139 kr208 krKøb
6Ultrashop139 kr139 krKøb
7CS MEGASTORE DK451 kr490 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dudao U18 Trådløse Høretelefoner med Ægte TWS og Opladningsetui. Beige

PriceData har fulgt prisen på Dudao U18 Trådløse Høretelefoner med Ægte TWS og Opladningsetui. Beige i 142 dage. Laveste pris i perioden er 119 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 122 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 120 kr.

Den nuværende pris på 119 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Dudao U18 Trådløse Høretelefoner med Ægte TWS og Opladningsetui. Beige. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Dudao U18 Trådløse Høretelefoner med Ægte TWS og Opladningsetui. Beige de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026119 kr3 kr (2%)
4. feb. 2026122 kr3 kr (3%)
2. feb. 2026119 kr3 kr (2%)
1. feb. 2026122 kr3 kr (3%)
31. jan. 2026119 kr3 kr (2%)
29. jan. 2026122 kr3 kr (3%)
28. jan. 2026119 kr3 kr (2%)
22. jan. 2026122 kr3 kr (3%)
20. jan. 2026119 kr3 kr (2%)
17. jan. 2026122 kr3 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret