Gå til hovedindhold

Dudao U18 Trådløse Høretelefoner med Ægte TWS og Opladningsetui. Sort

DudaoElektronikEAN: 6976625331314
Pris fra 137 krtil 540,8 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 403,8 kr (75% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Dudao U18 Trådløse Høretelefoner med Ægte TWS og Opladningsetui. Sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 137 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Dudao wireless TWS headphones Dudao U18 Bluetooth 5.1 - black
137 kr
Til butik
Dudao wireless TWS headphones Dudao U18 Bluetooth 5.1 - black billede

Produktinformation

Product Description Dudao U18 - True wireless headphones, Product type True wireless headphones - Bluetooth, Recommended use Portable electronics, Color Black, Headphone models In ear, Wireless technology Bluetooth, Bluetooth version Bluetooth 5.1, Audio output mode Stereo.

Produktspecifikationer

Mærke: Dudao
Kategori: Hovedtelefoner
EAN: 6976625331314
Varenr.: C77179
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dudao U18 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Bluetooth 5.1 - Sort
145 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Trådløse høretelefoner Dudao U18 Bluetooth 5.1 - Sort
149 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dudao U18 Trådløs Ægte trådløse øretelefoner Bluetooth 5.1 - Sort
159 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Trådløse høretelefoner Dudao U18 Bluetooth 5.1 - Sort
169 kr
Til butik
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Dudao U18 Trådløse Høretelefoner med Ægte TWS og Opladningsetui. Sort
-19%199 kr
Før 246 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
TWS Dudao U18 Bluetooth 5.1 trådløse hovedtelefoner - sort
540,8 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dudao U18 Trådløse Høretelefoner med Ægte TWS og Opladningsetui. Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dudao U18 Trådløse Høretelefoner med Ægte TWS og Opladningsetui. Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK137 kr186 krKøb
2CompuMail DK145 kr145 krKøb
3Boligcenter DK149 kr149 krKøb
4Ultrashop159 kr159 krKøb
5Vivas DK169 kr238 krKøb
6Superprice.dk199 kr199 krKøb
7CS MEGASTORE DK540,8 kr579,8 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dudao U18 Trådløse Høretelefoner med Ægte TWS og Opladningsetui. Sort

PriceData har fulgt prisen på Dudao U18 Trådløse Høretelefoner med Ægte TWS og Opladningsetui. Sort i 142 dage. Laveste pris i perioden er 137 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 145 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 141 kr.

Den nuværende pris på 137 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Dudao U18 Trådløse Høretelefoner med Ægte TWS og Opladningsetui. Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Dudao U18 Trådløse Høretelefoner med Ægte TWS og Opladningsetui. Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026137 kr1 kr (1%)
22. maj 2026138 kr1 kr (1%)
16. maj 2026139 kr1 kr (1%)
8. maj 2026138 kr7 kr (5%)
4. feb. 2026145 kr6 kr (4%)
2. feb. 2026139 kr6 kr (4%)
1. feb. 2026145 kr6 kr (4%)
31. jan. 2026139 kr6 kr (4%)
29. jan. 2026145 kr6 kr (4%)
28. jan. 2026139 kr6 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret