Gå til hovedindhold

Dudao L11PRO Lydkabel - Flettet Lightning til 3.5mm Jack, 1 Meter, Grå

DudaoLyd- og videokablerEAN: 6970379618622
Pris fra 48 krtil 182 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 134 kr (74% besparelse)

Sammenlign priser på Dudao L11PRO Lydkabel - Flettet Lightning til 3.5mm Jack, 1 Meter, Grå og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 48 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dudao audio cable Lightning - mini jack 3.5mm 1m gray (L11PRO)
48 kr
Til butik
Dudao audio cable Lightning - mini jack 3.5mm 1m gray (L11PRO) billede

Produktinformation

Dudao L11PRO Lydkabel Lightning → 3,5 mm (1 m, Grå) Dudao L11PRO er et holdbart lydkabel på 1 meter, der lader dig forbinde din iPhone eller iPad med Lightning-port til enhver enhed med standard 3,5 mm mini-jack, såsom hovedtelefoner, højtalere eller bilens AUX-indgang. Det er den perfekte løsning til Apple-enheder, der ikke længere har et jackstik.

Produktspecifikationer

Mærke: Dudao
Kategori: Audio kabel
Artikel nr.: 6970379618622
EAN: 6970379618622
Varenr.: 3424489
Gå til Superprice.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Dudao L11PRO Lydkabel - Flettet Lightning til 3.5mm Jack, 1 Meter, Grå
49 kr
Til butik
Dudao L11PRO Lydkabel - Flettet Lightning til 3.5mm Jack, 1 Meter, Grå billede

Produktinformation

Den perfekte løsning til iPhones og iPads uden hovedtelefonudgang Med Dudao L11PRO får du et praktisk og holdbart kabel, der gør det nemt at tilslutte dine yndlingshovedtelefoner eller højttalere. Få stabil lyd og lang holdbarhed - uden behov for ad

Produktspecifikationer

Kategori: iPad 9 (2021) - 10,2" tilbe
EAN: 6970379618622
Varenr.: 228161
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Lydkabel 3,5 mm til Lightning 1 m - Dudao L11PRO, grå
49 kr
Til butik
Lydkabel 3,5 mm til Lightning 1 m - Dudao L11PRO, grå billede

Produktinformation

Dudao - Lydkabel- 3.5mm Jack (han) til Lightning (han) - 1 meter - gråDudao L11PRO Lightning til 3.5mm mini jack lydkabel, 1m - GråDudao L11PRO er et 1 meter langt AUX-lydkabel, der gør det muligt at forbinde din iPhone eller iPad med en Lightning-port til højttalere eller hovedtelefoner med en 3.5mm mini jack. Dette kabel er specielt designet til iPhones og iPads, der ikke har en traditionel hovedtelefonudgang. Hele kablet er omviklet med slidstærkt nylon, og stikkene er forstærket med et aluminiumshus for ekstra holdbarhed.Specifikationer:- Mærke: Dudao - Model: L11PRO - Tilslutningstype: Lightning (han) til 3.5mm mini jack (han) - Farve: Grå - Længde: 1 meter - Vægt: 19g - Kablets fletning: BomuldVigtige fordele ved Dudao L11PRO lydkabel:- Brugervenlighed: Muliggør tilslutning af hovedtelefoner eller højttalere med 3.5mm mini jack til din iPhone eller iPad. - Robust design: Kablet er beklædt med en holdbar bomuldsfletning, og stikforbindelserne er beskyttet af et aluminiumscover for ekstra styrke og holdbarhed. - Beskyttelse mod skader: Kabelenderne er designet med ekstra beskyttelse for at forhindre skader på de mest sårbare steder ved bøjning.Holdbart og fleksibelt designDudao L11PRO lydkablet er lavet med en slidstærk bomuldsfletning, der beskytter mod skader og forlænger kablets levetid, selv ved daglig brug. De forstærkede stik med aluminiumshuse sikrer en stabil forbindelse og beskytter mod mekanisk slid.Perfekt til iPhones og iPads uden hovedtelefonudgangDette kabel er den perfekte løsning for iPhone- og iPad-brugere, der ønsker at forbinde deres enheder til højttalere eller hovedtelefoner uden brug af en adapter. Med Dudao L11PRO kan du nemt nyde din musik eller podcasts med fremragende lydkvalitet.FunktionerKabellængde: 1 mProduktfarve: GråSti...

Produktspecifikationer

Mærke: Dudao
Kategori: Kabler
Vægt: 0.05g
EAN: 6970379618622
Varenr.: 1830401
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Dudao L11PRO 3.5mm Jack to Lightning cable 1m gray
53 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dudao L11PRO 3.5mm Jack to Lightning cable 1m grå
59 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dudao L11PRO 3.5mm Jack to Lightning cable 1m grå
69 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Lydkabel 3,5 mm til Lightning 1 m - Dudao L11PRO, grå
69 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dudao L11PRO 3.5mm Jack to Lightning cable 1m grå
182 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dudao L11PRO Lydkabel - Flettet Lightning til 3.5mm Jack, 1 Meter, Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dudao L11PRO Lydkabel - Flettet Lightning til 3.5mm Jack, 1 Meter, Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK48 kr87 krKøb
2Superprice.dk49 kr49 krKøb
3Boligcenter DK49 kr49 krKøb
4Teknikproffset DK53 kr102 krKøb
5Ultrashop59 kr59 krKøb
6CompuMail DK69 kr69 krKøb
7Vivas DK69 kr138 krKøb
8CS MEGASTORE DK182 kr221 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dudao L11PRO Lydkabel - Flettet Lightning til 3.5mm Jack, 1 Meter, Grå

PriceData har fulgt prisen på Dudao L11PRO Lydkabel - Flettet Lightning til 3.5mm Jack, 1 Meter, Grå i 145 dage. Laveste pris i perioden er 42 kr (registreret d. 8. februar 2026), højeste er 48 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 45 kr.

Den nuværende pris på 48 kr er 7% over normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Dudao L11PRO Lydkabel - Flettet Lightning til 3.5mm Jack, 1 Meter, Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Dudao L11PRO Lydkabel - Flettet Lightning til 3.5mm Jack, 1 Meter, Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. feb. 202648 kr6 kr (14%)
12. feb. 202642 kr6 kr (13%)
11. feb. 202648 kr6 kr (14%)
8. feb. 202642 kr4 kr (9%)
1. feb. 202646 kr2 kr (5%)
19. jan. 202644 kr1 kr (2%)
15. jan. 202645 kr1 kr (2%)
14. jan. 202644 kr1 kr (2%)
10. jan. 202645 kr1 kr (2%)
8. jan. 202644 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret