Gå til hovedindhold

Dsquared2 Green Wood Pour Homme Eau de Toilette - 50 ml

Dsquared2Parfume og eau de cologneEAN: 8011003852734
Pris fra 217 krtil 540 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 323 kr (60% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 176 kr 19. maj

Sammenlign priser på Dsquared2 Green Wood Pour Homme Eau de Toilette - 50 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 217 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dsquared2 Dsquared 2 Green Wood - Spray - 50 ml
217 kr
Til butik
Dsquared2 Dsquared 2 Green Wood - Spray - 50 ml billede

Produktinformation

Eau de Toilette, Men, 50 ml

Produktspecifikationer

Mærke: Dsquared2
Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 8011003852734
EAN: 8011003852734
Varenr.: 2931145
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Dsquared2 Green Wood Pour Homme Edt 50ml
-59%247 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dsquared2 Green Wood Pour Homme Edt 50ml billede

Produktinformation

DSquared² Green Wood Pour Homme Edt is a free-spirited fragrance, intense and powerful. Energy from lemon and aromatic freshness of hollyhock are complemented by a spicy touch of elegant bourbon pepper. Sophisticated woody notes of cedar and vetiver are mixed with resin accords that give the fragrance character and reconnect with nature and the Canadian forests. A strong base of cypriol that is masculine and seductive, amber blend provides depth and sensuality and musk that is enveloping and long-lasting.50ml.

Produktspecifikationer

Mærke: Dsquared2
Kategori: Parfume til ham
EAN: 8011003852734
Varenr.: D23311
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Dsquared2 Green Wood Pour Homme EDT 50 ml
275 kr
Til butik
Dsquared2 Green Wood Pour Homme EDT 50 ml billede

Produktinformation

"Dsquared2 Green Wood Pour Homme EDT 50ml er en frisk og maskulin duft, der passer perfekt til den moderne mand. Den kombinerer noter af citron, santaltræ og cedertræ, der skaber en forførende og energisk duftoplevelse. Påfør duften på pulspunkter som håndled og hals for at fremhæve dens duftnoter og forlænge dens holdbarhed. Green Wood Pour Homme EDT er ideel til daglig brug og vil efterlade en varig og behagelig duftspor." Duftnoter: Topnoter: Citron, appelsin og artemisia Hjertenoter: Cypres, salvie og vetiver Basisnoter: Cedertræ, amber og musk...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dsquared2
Kategori: Perfume & Cologne
Størrelse: 50.00ml
Artikel nr.: 8011003852734
EAN: 8011003852734
Varenr.: 8011003852734
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Dsquared2 Green Wood Pour Homme Eau de Toilette - 50 ml
447 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Dsquared2 Green Wood Pour Homme EdT 50 ml
540 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dsquared2 Green Wood Pour Homme Eau de Toilette - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dsquared2 Green Wood Pour Homme Eau de Toilette - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK217 kr256 krKøb
2Teknikproffset DK247 kr296 krKøb
3Beautycos DK275 kr304 krKøb
4NordicFeel DK447 kr447 krKøb
5Lyko DK540 kr540 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dsquared2 Green Wood Pour Homme Eau de Toilette - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Dsquared2 Green Wood Pour Homme Eau de Toilette - 50 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 159 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 275 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 221 kr.

Den nuværende pris på 217 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 19% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Dsquared2 Green Wood Pour Homme Eau de Toilette - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Dsquared2 Green Wood Pour Homme Eau de Toilette - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026217 kr20 kr (10%)
21. maj 2026197 kr21 kr (12%)
19. maj 2026176 kr22 kr (11%)
14. maj 2026198 kr1 kr (1%)
13. maj 2026199 kr7 kr (3%)
12. maj 2026206 kr1 kr (0%)
9. maj 2026205 kr22 kr (12%)
5. maj 2026183 kr3 kr (2%)
26. apr. 2026180 kr6 kr (3%)
19. apr. 2026186 kr18 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret