Gå til hovedindhold

Drømmefanger, Stjernetegn Krebsen, Kids by Friis

Kids by FriisKuglepenneEAN: 5704653003856
Pris fra 179,95 krtil 266 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 86,05 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 89,95 kr 29. maj

Sammenlign priser på Drømmefanger, Stjernetegn Krebsen, Kids by Friis og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 179.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Kids by Friis Uro m. Stjernetegn - Krebsen
179,95 kr
Til butik
Kids by Friis Uro m. Stjernetegn - Krebsen billede

Produktspecifikationer

Kategori: Kids by Friis Uro
Farve: Hvid/Orange/Sort
Størrelse: OneSize
EAN: 5704653003856
Varenr.: 262335-3402950
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kids by Friis - Drømmefanger uro, krebsen
179,95 kr
Til butik
Kids by Friis - Drømmefanger uro, krebsen billede

Produktinformation

De fineste stjernetegns uro der er udformet som en drømmefanger. Stjerne lyser op i mørket. Nederst på uroet er der en lille klokke. Den perfekte gave til den lille nyfødte. Alle uroer er håndmalet og er kun til dekoration. Er ikke legetøj. Skal holdes u...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 5704653003856
Varenr.: FR22283
Gå til C.Centrum
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Drømmefanger, Stjernetegn Krebsen, Kids by Friis
249 kr
Til butik
Drømmefanger, Stjernetegn Krebsen, Kids by Friis billede

Produktinformation

Denne søde drømmefanger fra Kids by Friis er den perfekte gave til at skabe trygge og rolige nætter for de små. Den kan personliggøres med barnets navn og fødselsdato, hvilket gør den til en unik og betydningsfuld gave, der vil blive værdsat i mange år fr...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Barnedåbsgave
EAN: 5704653003856
Varenr.: FR22283
Gå til Fenomen.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Drømmefanger uro Krebsen - Kids by Friis
-30%266 kr
Før 380 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Drømmefanger, Stjernetegn Krebsen, Kids by Friis koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Drømmefanger, Stjernetegn Krebsen, Kids by Friis koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kids-world.dk179,95 kr179,95 krKøb
2Rikki Tikki Shop179,95 kr179,95 krKøb
3C.Centrum249 kr249 krKøb
4Fenomen.dk266 kr266 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Drømmefanger, Stjernetegn Krebsen, Kids by Friis

PriceData har fulgt prisen på Drømmefanger, Stjernetegn Krebsen, Kids by Friis i 173 dage. Laveste pris i perioden er 89,95 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 179,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 146 kr.

Den nuværende pris på 179,95 kr er 23% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Drømmefanger, Stjernetegn Krebsen, Kids by Friis. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Drømmefanger, Stjernetegn Krebsen, Kids by Friis de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026179,95 kr90 kr (100%)
29. maj 202689,95 kr89,05 kr (50%)
28. maj 2026179 kr89,05 kr (99%)
24. maj 202689,95 kr89,05 kr (50%)
23. maj 2026179 kr89,05 kr (99%)
14. maj 202689,95 kr37,05 kr (29%)
13. maj 2026127 kr37,05 kr (41%)
8. maj 202689,95 kr38,05 kr (30%)
5. maj 2026128 kr51 kr (28%)
4. maj 2026179 kr51 kr (40%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret