Gå til hovedindhold

Drypvanding til terrasse - Gardena Micro-Drip terrassesæt (op til 30 planter)

GardenaHaveslangerEAN: 4066407002982
Pris fra 373 krtil 1.799 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 1.426 kr (79% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Drypvanding til terrasse - Gardena Micro-Drip terrassesæt (op til 30 planter) og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 373 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Gardena Micro-Drip-Irrigation Terrace Mikro-drypsystemsæt
373 kr
Til butik
Gardena Micro-Drip-Irrigation Terrace Mikro-drypsystemsæt billede

Produktinformation

Gardena Micro-Drip-Irrigation Terrace - Mikro-drypsystemsæt

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Artikel nr.: 13400-20
EAN: 4066407002982
Varenr.: 1000890047
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Micro-Drip-System Startsæt Terrasse
373 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena Micro-Drip vanding terrassesæt (30 planter)
396 kr
Til butik
Gardena Micro-Drip vanding terrassesæt (30 planter) billede

Produktinformation

Terrassesættet til mikrodrypvanding fra GARDENA er egnet til op til 30 planter og kan bruges med det samme. Ready-2-Use-sættet indeholder alt, hvad du har brug for til vandbesparende drypvanding af individuelle potteplanter på terrassen med forskellige vandbehov eller planter i plantebakker og kar.

Produktspecifikationer

Mærke: Gardena
Kategori: Havevanding
Artikel nr.: 13400-20
EAN: 4066407002982
Varenr.: 3149617
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gardena micro-drip terrassesæt til 30 planter
419 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Drypvanding til terrasse - Gardena Micro-Drip terrassesæt (op til 30 planter)
-6%459 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Drypvanding til terrasse - Gardena Micro-Drip terrassesæt (op til 30 planter)
-6%479 kr
Før 509 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Gardena Micro-Drip-Irrigation Terrace Mikro-drypsystemsæt
489 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Gardena micro-drip terrassesæt til 30 planter
559 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Gardena micro-drip terrassesæt til 30 planter
-10%561 kr
Før 623 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Gardena Micro-Drip-System terrassesæt (30 planter)
887,31 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Gardena micro-drip terrassesæt til 30 planter
1.799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Drypvanding til terrasse - Gardena Micro-Drip terrassesæt (op til 30 planter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Drypvanding til terrasse - Gardena Micro-Drip terrassesæt (op til 30 planter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK373 kr373 krKøb
2CS MEGASTORE DK373 kr412 krKøb
3Proshop DK396 kr435 krKøb
4Greenline419 kr419 krKøb
5Boligcenter DK459 kr459 krKøb
6Vivas DK479 kr548 krKøb
7Ultrashop489 kr489 krKøb
8CompletVVS559 kr559 krKøb
9BilligVVS DK561 kr561 krKøb
10EL-GROSSISTEN887,31 kr887,31 krKøb
11LavprisVærktøj1.799 kr1.799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Drypvanding til terrasse - Gardena Micro-Drip terrassesæt (op til 30 planter)

PriceData har fulgt prisen på Drypvanding til terrasse - Gardena Micro-Drip terrassesæt (op til 30 planter) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 274 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 411 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 376 kr.

Den nuværende pris på 373 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Drypvanding til terrasse - Gardena Micro-Drip terrassesæt (op til 30 planter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Drypvanding til terrasse - Gardena Micro-Drip terrassesæt (op til 30 planter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026373 kr3 kr (1%)
28. maj 2026376 kr3 kr (1%)
26. maj 2026379 kr3 kr (1%)
25. maj 2026382 kr4 kr (1%)
24. maj 2026386 kr3 kr (1%)
23. maj 2026389 kr3 kr (1%)
21. maj 2026392 kr3 kr (1%)
14. maj 2026395 kr2 kr (1%)
12. maj 2026393 kr12 kr (3%)
11. maj 2026405 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret