Gå til hovedindhold

Tente Drejeligt hjul elastik gummi blå Ø100 mm 160 kg rulleleje med plade Byggehøjde: 128 mm. Driftstemper

TenteIndretningEAN: 4031582304411
Pris fra 135 krtil 690 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 555 kr (80% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Drejeligt hjul elastik gummi blå Ø100 mm 160 kg rulleleje med plade Byggehøjde: 128 mm. Driftstemper og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 135 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Music2you
TrustScore 5 ud af 54,8
Tente Drejeligt Hjul 100mm Blå - 3470UFR100P62
135 kr
Til butik
Tente Drejeligt Hjul 100mm Blå - 3470UFR100P62 billede

Produktinformation

100 mm drejelige hjul op til 160 kg.

Produktspecifikationer

Mærke: Tente
Kategori: Scene-tilbehør
EAN: 4031582304411
Varenr.: 8379
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Drejeligt hjul elastik gummi blå Ø100 mm 160 kg rulleleje med plade Byggehøjde: 128 mm. Driftstemper
690 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Drejeligt hjul elastik gummi blå Ø100 mm 160 kg rulleleje med plade Byggehøjde: 128 mm. Driftstemper koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Drejeligt hjul elastik gummi blå Ø100 mm 160 kg rulleleje med plade Byggehøjde: 128 mm. Driftstemper koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Music2you135 kr135 krKøb
2CS MEGASTORE DK690 kr889 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Drejeligt hjul elastik gummi blå Ø100 mm 160 kg rulleleje med plade Byggehøjde: 128 mm. Driftstemper

PriceData har fulgt prisen på Drejeligt hjul elastik gummi blå Ø100 mm 160 kg rulleleje med plade Byggehøjde: 128 mm. Driftstemper i 179 dage. Laveste pris i perioden er 135 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 141,18 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 137 kr.

Den nuværende pris på 135 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Drejeligt hjul elastik gummi blå Ø100 mm 160 kg rulleleje med plade Byggehøjde: 128 mm. Driftstemper. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Drejeligt hjul elastik gummi blå Ø100 mm 160 kg rulleleje med plade Byggehøjde: 128 mm. Driftstemper de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. apr. 2026135 kr6,18 kr (4%)
20. apr. 2026141,18 kr6,18 kr (5%)
26. jan. 2026135 kr6 kr (4%)
25. jan. 2026141 kr6 kr (4%)
8. dec. 2025135 kr2,42 kr (2%)
7. dec. 2025137,42 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret