Gå til hovedindhold

Xiaomi Dreame L40 Ultra AE - Støvsuger - robotstyret - uden pose - sort inkluderet oplader

XiaomiVand- og støvsugereEAN: 6977328066381
Pris fra 2.999 krtil 4.849 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.850 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Dreame L40 Ultra AE - Støvsuger - robotstyret - uden pose - sort inkluderet oplader og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2999 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dreame Robotstøvsuger L40 Ultra AE Black
-42%2.999 kr
Før 5.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dreame Robotstøvsuger L40 Ultra AE Black billede

Produktinformation

Opnå et skinnende hjem med 360-graders opgraderingen. Med robust 19.000Pa sugeevne, alsidige børstemuligheder og en automatiseret dockingstation til handsfree vedligeholdelse forbedrer L40 Ultra AE rengøringskvaliteten. Kraftig sugeevne, en løftbar gummibørste og TriCut brush 3.0 hjælper med let at håndtere hår, støv og madrester, samtidig med at genstridige pletter fjernes på trægulve og tæpper. Robotstøvsugerens 8-i-1 PowerDock gør efterfølgende rengøring nem. - 19.000Pa sugeevne - TirCut Brush - Intelligent forhindringsundgåelse - MopExtend-teknologi - Selvrensende WashBoard - 75 graders varm vand-gulvvask - Hands-Freee Dock - Alsidige tæppestrategier - Dreamehome App - Stemmestyring med Siri, Alexa og Google Home - Ren(Brugt vandtankkapacitet: 4,5L/4,0L...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dreame
Kategori: Robotstoevsuger
Artikel nr.: RLL77SE BLACK
EAN: 6977328066381
Varenr.: 3434048
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dreame L40 Ultra AE Støvsuger 0.395liter Sort
3.824 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dreame L40 Ultra AE - Støvsuger - robotstyret - uden pose - sort inkluderet oplader
4.059 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Xiaomi Dreame L40 Ultra AE robotstøvsuger 0,395 l - sort
-28%4.399 kr
Før 6.099 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Xiaomi Dreame L40 Ultra AE robotstøvsuger 0,395 l - sort
-28%4.419 kr
Før 6.119 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dreame L40 Ultra AE Støvsuger 0.395liter Sort
4.849 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dreame L40 Ultra AE - Støvsuger - robotstyret - uden pose - sort inkluderet oplader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dreame L40 Ultra AE - Støvsuger - robotstyret - uden pose - sort inkluderet oplader koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.999 kr2.999 krKøb
2CompuMail DK3.824 kr3.824 krKøb
3CS MEGASTORE DK4.059 kr4.128 krKøb
4Boligcenter DK4.399 kr4.399 krKøb
5Vivas DK4.419 kr4.579 krKøb
6Ultrashop4.849 kr4.849 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dreame L40 Ultra AE - Støvsuger - robotstyret - uden pose - sort inkluderet oplader

PriceData har fulgt prisen på Dreame L40 Ultra AE - Støvsuger - robotstyret - uden pose - sort inkluderet oplader i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.999 kr (registreret d. 23. marts 2026), højeste er 5.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.346 kr.

Den nuværende pris på 2.999 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 35% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 56 prisændringer for Dreame L40 Ultra AE - Støvsuger - robotstyret - uden pose - sort inkluderet oplader. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 56 prisændringer for Dreame L40 Ultra AE - Støvsuger - robotstyret - uden pose - sort inkluderet oplader de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 20262.999 kr953 kr (24%)
26. maj 20263.952 kr953 kr (32%)
25. maj 20262.999 kr953 kr (24%)
21. maj 20263.952 kr647 kr (14%)
20. maj 20264.599 kr647 kr (16%)
28. apr. 20263.952 kr117 kr (3%)
27. apr. 20263.835 kr93 kr (2%)
26. apr. 20263.928 kr24 kr (1%)
25. apr. 20263.952 kr224 kr (5%)
24. apr. 20264.176 kr104 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret