Gå til hovedindhold

Xiaomi Dreame D20 Pro, Støvpose, Hvid, Rund, 3 hjul, 3,595 L, 0,7 L

XiaomiVand- og støvsugereEAN: 6977328069634
Pris fra 1.844 krtil 2.598 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 754 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.400 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Dreame D20 Pro, Støvpose, Hvid, Rund, 3 hjul, 3,595 L, 0,7 L og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1844 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dreame D20 Pro Støvsuger Robotstyret Hvid
1.844 kr
Til butik
Dreame D20 Pro Støvsuger Robotstyret Hvid billede

Produktinformation

Dreame D20 Pro - Støvsuger med moppefunktion - robotstyret - 13000 Pa - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Artikel nr.: RLD43SA
EAN: 6977328069634
Varenr.: 1003566540
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Dreame D20 Pro Støvsuger Robotstyret Hvid
2.039 kr
Til butik
Dreame D20 Pro Støvsuger Robotstyret Hvid billede

Produktinformation

Dreame D20 Pro Støvsuger - Robotstyret Hvid Oplev den fremragende Dreame D20 Pro støvsuger, der revolutionerer din rengøring! Denne robotstyrede støvsuger, med varenummer 6977328069634, kombinerer effektivitet og smart teknologi for at gøre dine rengøring...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Xiaomi
Kategori: Støvsugning
EAN: 6977328069634
Varenr.: 130243
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Dreame D20 Pro robotstøvsuger med moppe - 0,7 l, hvid
2.299 kr
Til butik
Dreame D20 Pro robotstøvsuger med moppe - 0,7 l, hvid billede

Produktinformation

Effektiv robotstøvsuger med moppe til hverdagens rengøringDreame D20 Pro gør det nemt at holde hjemmet rent i hverdagen. Med 13.000 Pa sugestyrke og kombinationen af rullebørste og sidebørste opsamler den støv og skidt, mens den også kan vaskegulve med indbygget vandtank på 0,35 l. Den runde, poseløse konstruktion og støvbeholder på 0,7 l giver praktisk brug og enkel tømning.Smart navigation og lang driftstidRobotstøvsugeren navigerer præcist via D-ToF lidar, registrerer forhindringer og trapper og kan forcere tærskler op til 2 cm. Med op til 230 minutters driftstid og automatisk retur til ladestationen kan større arealer klares på én opladning. Den understøtter Wi‑Fi, fjernbetjening via smartphone/tablet samt stemmestyring med Amazon Alexa og Google Assistant.Form: RundStøvbeholder: Poseløs, 0,7 lVandtank: 0,35 lSugestyrke: 13.000 PaBørster: Rullebørste og sidebørste (2 børster)Navigation: D-ToF lidar, forhindrings- og trapperegistreringMoppefunktion: Ja (vådmopning)Driftstid: 230 minDækket areal pr. opladning: 214 m²Batteri: 5.200 mAh, genopladeligtAutomatisk retur til base: Ja (opladning)Styring: Wi‑Fi, fjernbetjening via smartphone/tablet, Alexa/Google AssistantFarve: HvidMål (H × B × D): 9,69 × 35 × 35 cmVægt: 3,5 kgHjul: 3Kofanger: Ja...

Produktspecifikationer

Mærke: Dreame
Kategori: Robotstøvsugere
Vægt: 6.21g
EAN: 6977328069634
Varenr.: 2051770
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dreame D20 Pro robotstøvsuger med moppe - 0,7 l, hvid
2.319 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dreame D20 Pro, Støvpose, Hvid, Rund, 3 hjul, 3,595 L, 0,7 L
2.598 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dreame D20 Pro, Støvpose, Hvid, Rund, 3 hjul, 3,595 L, 0,7 L koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dreame D20 Pro, Støvpose, Hvid, Rund, 3 hjul, 3,595 L, 0,7 L koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.844 kr1.844 krKøb
2Ultrashop2.039 kr2.039 krKøb
3Boligcenter DK2.299 kr2.299 krKøb
4Vivas DK2.319 kr2.398 krKøb
5CS MEGASTORE DK2.598 kr2.598 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dreame D20 Pro, Støvpose, Hvid, Rund, 3 hjul, 3,595 L, 0,7 L

PriceData har fulgt prisen på Dreame D20 Pro, Støvpose, Hvid, Rund, 3 hjul, 3,595 L, 0,7 L i 181 dage. Laveste pris i perioden er 1.400 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 2.624 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.083 kr.

Den nuværende pris på 1.844 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for Dreame D20 Pro, Støvpose, Hvid, Rund, 3 hjul, 3,595 L, 0,7 L. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for Dreame D20 Pro, Støvpose, Hvid, Rund, 3 hjul, 3,595 L, 0,7 L de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.844 kr2 kr (0%)
31. maj 20261.842 kr157 kr (8%)
30. maj 20261.999 kr151 kr (8%)
29. maj 20261.848 kr151 kr (8%)
13. maj 20261.999 kr360 kr (22%)
12. maj 20261.639 kr17 kr (1%)
11. maj 20261.656 kr17 kr (1%)
10. maj 20261.639 kr37 kr (2%)
9. maj 20261.602 kr46 kr (3%)
8. maj 20261.648 kr8 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret