Gå til hovedindhold

Dr. Hauschka Rose Nurturing Body Cream 145 ml Harmonises and protects

Pris fra 136 krtil 230 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 94 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 114 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Dr. Hauschka Rose Nurturing Body Cream 145 ml Harmonises and protects og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 136 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Dr. Hauschka Rose Nurturing Body Cream, 145 ml.
-35%136 kr
Før 210 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dr. Hauschka Rose Nurturing Body Cream, 145 ml. billede

Produktinformation

Den cremede, næringsrige Rose Nurturing Body Cream styrker huden og stimulerer dens naturlige beskyttende funktioner. Dette giver en følelse af velvære som gør dagen bedre. Rosenvoks, essentielle olier og ekstrakter af vilde hybenroser og rosenblomster ge...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dr. Hauschka
Kategori: Bodylotion
EAN: 4020829006751
Varenr.: DRHAU0100
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dr. Hauschka Rose Nurturing Body Cream
138 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Dr.Hauschka Rose Nurturing body cream, 145 ml
159,95 kr
Til butik
Dr.Hauschka Rose Nurturing body cream, 145 ml billede

Produktinformation

Rose Nurturing body cream Dr. Hauschka, 145 ml Bodylotion.Den cremede, næringsrige Rose Nurturing Body Cream styrker huden og stimulerer dens naturlige beskyttende funktioner. Dette giver en følelse af velvære som gør dagen bedre. Rosenvoks, essentielle...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Dr. Hauschka
Kategori: Dr. Hauschka kropspleje
EAN: 4020829006751
Varenr.: 19137
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Dr. Hauschka Rose Nurturing Body Cream 145 ml Harmonises and protects
181 kr
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Body moisturizer rose - 145 ml - Dr. Hauschka
198 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dr. Hauschka Rose Nurturing body cream • 145ml.
-9%209 kr
Før 230 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Signaturshop
TrustScore 0 ud af 50,0
Rose Nurturing Body Cream - 145ML - Dr. Hauschka
229,95 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Dr. Hauschka Rose Nurturing Body Cream 145 ml
230 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dr. Hauschka Rose Nurturing Body Cream 145 ml Harmonises and protects koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dr. Hauschka Rose Nurturing Body Cream 145 ml Harmonises and protects koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Brandshop136 kr136 krKøb
2Proshop DK138 kr177 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk159,95 kr159,95 krKøb
4Teknikproffset DK181 kr230 krKøb
5Økologisk-Supermarked198 kr198 krKøb
6Helsegrossisten.dk209 kr209 krKøb
7Signaturshop229,95 kr229,95 krKøb
8Lyko DK230 kr230 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dr. Hauschka Rose Nurturing Body Cream 145 ml Harmonises and protects

PriceData har fulgt prisen på Dr. Hauschka Rose Nurturing Body Cream 145 ml Harmonises and protects i 173 dage. Laveste pris i perioden er 114 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 141 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 133 kr.

Den nuværende pris på 136 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Dr. Hauschka Rose Nurturing Body Cream 145 ml Harmonises and protects. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Dr. Hauschka Rose Nurturing Body Cream 145 ml Harmonises and protects de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026136 kr2 kr (1%)
20. maj 2026138 kr2 kr (1%)
5. maj 2026136 kr2 kr (1%)
3. maj 2026138 kr2 kr (1%)
21. apr. 2026136 kr2 kr (1%)
20. apr. 2026138 kr2 kr (1%)
11. apr. 2026136 kr22 kr (19%)
10. apr. 2026114 kr14 kr (11%)
8. apr. 2026128 kr8 kr (6%)
12. mar. 2026136 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret