Gå til hovedindhold

Rose Day Cream Light | Rosencreme Light - 30ML - Dr. Hauschka

Pris fra 179,95 krtil 259,95 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 80 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 129 kr 21. maj

Sammenlign priser på Rose Day Cream Light | Rosencreme Light - 30ML - Dr. Hauschka og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 179.95 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Dr. Hauschka Dagcreme rose light, 30 ml
179,95 kr
Til butik
Dr. Hauschka Dagcreme rose light, 30 ml billede

Produktinformation

Til tør og sart hud. Dr. Hauschka Rose Day Cream Light beskytter mod ydre påvirkninger og giver huden en fin og sund teint.

Produktspecifikationer

Mærke: Dr. Hauschka
Kategori: Dr. Hauschka ansigtspleje
EAN: 4020829006713
Varenr.: 19033
Gå til Healthwell DK
TrustScore 5 ud af 54,7
Rosencreme light, 30 ml
209 kr
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Rosencreme light - 30 ml - Dr. Hauschka
222 kr
Til butik
Gå til Signaturshop
TrustScore 0 ud af 50,0
Rose Day Cream Light | Rosencreme Light - 30ML - Dr. Hauschka
229,95 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Dr. Hauschka Rose Day Cream Light 30 ml
243 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dr. Hauschka Dagcreme rose light • 30ml.
259 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Dr. Hauschka Rose Day Cream Light 30 ml
259 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Dr. Hauschka Dagcreme rose light - 30 ml.
259,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rose Day Cream Light | Rosencreme Light - 30ML - Dr. Hauschka koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Rose Day Cream Light | Rosencreme Light - 30ML - Dr. Hauschka koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk179,95 kr179,95 krKøb
2Healthwell DK209 kr209 krKøb
3Økologisk-Supermarked222 kr222 krKøb
4Signaturshop229,95 kr229,95 krKøb
5NordicFeel DK243 kr243 krKøb
6Helsegrossisten.dk259 kr259 krKøb
7Lyko DK259 kr259 krKøb
8Duft og Natur259,95 kr259,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Rose Day Cream Light | Rosencreme Light - 30ML - Dr. Hauschka

PriceData har fulgt prisen på Rose Day Cream Light | Rosencreme Light - 30ML - Dr. Hauschka i 177 dage. Laveste pris i perioden er 116 kr (registreret d. 13. december 2025), højeste er 179,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 140 kr.

Den nuværende pris på 179,95 kr er 29% over normalprisen. Prisen er steget 18% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Rose Day Cream Light | Rosencreme Light - 30ML - Dr. Hauschka. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Rose Day Cream Light | Rosencreme Light - 30ML - Dr. Hauschka de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026179,95 kr50,95 kr (39%)
21. maj 2026129 kr23 kr (15%)
20. maj 2026152 kr23 kr (18%)
5. maj 2026129 kr23 kr (15%)
3. maj 2026152 kr23 kr (18%)
21. apr. 2026129 kr50,95 kr (28%)
20. apr. 2026179,95 kr50,95 kr (39%)
12. mar. 2026129 kr23 kr (15%)
11. mar. 2026152 kr23 kr (18%)
5. feb. 2026129 kr7,45 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret