Gå til hovedindhold

NO NAME DR-463 Internet/DAB+/FM radio med Bluetooth er det perfekte valg for audio-entusiaster - DR-463

NO NAMEElektronikEAN: 4032661274632
Pris fra 849 krtil 1.489 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 640 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på DR-463 Internet/DAB+/FM radio med Bluetooth er det perfekte valg for audio-entusiaster - DR-463 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 849 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Albrecht DR 463+ DAB+/internetradio tuner med Bluetooth og DLNA
849 kr
Til butik
Albrecht DR 463+ DAB+/internetradio tuner med Bluetooth og DLNA billede

Produktinformation

Alsidig DAB+/internetradio tuner til dit hi-fi-anlægGiv dit eksisterende anlæg nyt liv med Albrecht DR 463+ - en kompakt DAB+/internetradio tuner med Bluetooth og DLNA. Lyt til digitale DAB+ kanaler, tusindvis af internetstationer eller stream din egen musik trådløst fra telefon eller netværk. Den farverige skærm gør det let at finde stationer og styre afspilningen.Perfekt til radioentusiaster og streaming i hjemmetDR 463+ samler klassisk radio og moderne streaming i én enkel enhed. Brug den som radioadapter til dit stereoanlæg i stuen, køkkenet eller kontoret, og skift nemt mellem internet­radio, DAB+ og musik fra din mobil via Bluetooth. En praktisk løsning, når du ønsker fleksibel lytning uden at udskifte hele anlægget.Produkttype: DAB+/internetradio tunerModel: DR 463+Trådløs afspilning: Bluetooth, DLNARadio: DAB+ og internet­radioDisplay: Farveskærm...

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Radioer
Vægt: 0.69g
EAN: 4032661274632
Varenr.: 2150183
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Albrecht DR 463+ DAB+/internetradio tuner med Bluetooth og DLNA
869 kr
Til butik
Albrecht DR 463+ DAB+/internetradio tuner med Bluetooth og DLNA billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NO NAME
Kategori: Radioer
Vægt: 0.69g
EAN: 4032661274632
Varenr.: 2150183
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Albrecht DR 463 internet-, DAB+ og UKW-radioadapter
898 kr
Til butik
Gå til Disconetto.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
DR-463 Internet/DAB+/FM radio med Bluetooth er det perfekte valg for audio-entusiaster - DR-463
1.489 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DR-463 Internet/DAB+/FM radio med Bluetooth er det perfekte valg for audio-entusiaster - DR-463 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad DR-463 Internet/DAB+/FM radio med Bluetooth er det perfekte valg for audio-entusiaster - DR-463 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK849 kr849 krKøb
2Vivas DK869 kr948 krKøb
3CS MEGASTORE DK898 kr937 krKøb
4Disconetto.dk1.489 kr1.489 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for DR-463 Internet/DAB+/FM radio med Bluetooth er det perfekte valg for audio-entusiaster - DR-463

PriceData har fulgt prisen på DR-463 Internet/DAB+/FM radio med Bluetooth er det perfekte valg for audio-entusiaster - DR-463 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 734 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 1.489 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 997 kr.

Den nuværende pris på 849 kr er 15% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for DR-463 Internet/DAB+/FM radio med Bluetooth er det perfekte valg for audio-entusiaster - DR-463. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for DR-463 Internet/DAB+/FM radio med Bluetooth er det perfekte valg for audio-entusiaster - DR-463 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026849 kr49 kr (5%)
10. maj 2026898 kr29 kr (3%)
9. maj 2026869 kr20 kr (2%)
6. maj 2026849 kr49 kr (5%)
19. apr. 2026898 kr39 kr (4%)
18. apr. 2026937 kr552 kr (37%)
10. apr. 20261.489 kr591 kr (66%)
27. mar. 2026898 kr591 kr (40%)
26. mar. 20261.489 kr591 kr (66%)
7. feb. 2026898 kr164 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret