Gå til hovedindhold

Duka Drænrørsventil Ø75 mm, hvid, type 95.3 (2 stk)

DukaEludstyrEAN: 5708605005592
Pris fra 70 krtil 99 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 29 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 67 kr 2. mar.

Sammenlign priser på Drænrørsventil Ø75 mm, hvid, type 95.3 (2 stk) og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 70 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Drænrørsventil Ø75 mm, hvid, type 95.3 (2 stk)
70 kr
Til butik
Drænrørsventil Ø75 mm, hvid, type 95.3 (2 stk) billede

Produktspecifikationer

Kategori: Ventiler
Farve: 1
Artikel nr.: 10128305
EAN: 5708605005592
Varenr.: 20305493
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Duka drænrørsventil, Ø75 mm, hvid, 2 stk
71 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Drænrørsventil Ø75 mm, hvid, type 95.3 (2 stk)
72,01 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duka drænrørsventil, Ø75 mm, hvid, 2 stk
74 kr
Til butik
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Duke drænrørsventil, Ø75 mm, (2 stk), hvid
74 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Drnrrsventil 75 mm, hvid, type 95.3 (2 stk)
74,5 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duka drænrørsventil, Ø75 mm, hvid, 2 stk
78 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Duka drænrørsventil, Ø75 mm, hvid, 2 stk
79 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Duka Drænrørsventil Type 95.3 - 109904
99 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Drænrørsventil Ø75 mm, hvid, type 95.3 (2 stk) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Drænrørsventil Ø75 mm, hvid, type 95.3 (2 stk) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK70 kr109 krKøb
2LavprisEl71 kr71 krKøb
3EL-GROSSISTEN72,01 kr72,01 krKøb
4LavprisVVS74 kr74 krKøb
5LavprisVærktøj74 kr74 krKøb
6WATTOO.DK74,5 kr74,5 krKøb
7Greenline78 kr78 krKøb
8BilligVVS DK79 kr79 krKøb
9Homeshop DK99 kr99 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Drænrørsventil Ø75 mm, hvid, type 95.3 (2 stk)

PriceData har fulgt prisen på Drænrørsventil Ø75 mm, hvid, type 95.3 (2 stk) i 181 dage. Laveste pris i perioden er 60 kr (registreret d. 18. december 2025), højeste er 74 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 70 kr.

Den nuværende pris på 70 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Drænrørsventil Ø75 mm, hvid, type 95.3 (2 stk). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Drænrørsventil Ø75 mm, hvid, type 95.3 (2 stk) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
12. maj 202670 kr2,01 kr (3%)
11. maj 202672,01 kr1,01 kr (1%)
8. maj 202671 kr1 kr (1%)
7. maj 202672 kr1 kr (1%)
6. maj 202671 kr1 kr (1%)
5. maj 202672 kr1 kr (1%)
30. apr. 202671 kr1 kr (1%)
24. apr. 202672 kr
23. apr. 202672,01 kr
12. mar. 202672 kr3 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret