Gå til hovedindhold

Done by deer Wally krus med peekaboo sugerør 2-pak Mustard

Done by deerKaffekopper og tekopperEAN: 5712643031215
Pris fra 229 krtil 229,95 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 0,95 kr (0% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 125 kr 1. maj

Sammenlign priser på Done by deer Wally krus med peekaboo sugerør 2-pak Mustard og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 229 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by deer Wally krus med peekaboo sugerør 2-pak Mustard
-0%229 kr
Før 229,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by deer Wally krus med peekaboo sugerør 2-pak Mustard billede

Produktinformation

Done by deer Wally krus med peekaboo sugerør 2-pak Mustard

Produktspecifikationer

Mærke: Done by deer
Kategori: Kaffekopper
EAN: 5712643031215
Varenr.: 629786-01
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done By Deer Kop m. Sugerør - 2-Pak - Peekaboo - Mustard
229,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by deer Wally krus med peekaboo sugerør 2-pak Mustard koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by deer Wally krus med peekaboo sugerør 2-pak Mustard koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK229 kr278 krKøb
2Kids-world.dk229,95 kr229,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done by deer Wally krus med peekaboo sugerør 2-pak Mustard

PriceData har fulgt prisen på Done by deer Wally krus med peekaboo sugerør 2-pak Mustard i 181 dage. Laveste pris i perioden er 114 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 229,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 164 kr.

Den nuværende pris på 229 kr er 40% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Done by deer Wally krus med peekaboo sugerør 2-pak Mustard. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Done by deer Wally krus med peekaboo sugerør 2-pak Mustard de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026229 kr104 kr (83%)
1. maj 2026125 kr80,9 kr (39%)
30. apr. 2026205,9 kr22,9 kr (13%)
29. apr. 2026183 kr22,9 kr (11%)
28. apr. 2026205,9 kr22,9 kr (13%)
27. apr. 2026183 kr58 kr (46%)
13. apr. 2026125 kr104,95 kr (46%)
11. apr. 2026229,95 kr104,95 kr (84%)
24. mar. 2026125 kr35 kr (22%)
16. mar. 2026160 kr23 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret