Gå til hovedindhold

Done by deer Wally krus med peekaboo sugerør 2-pak Powder

Done by deerKaffekopper og tekopperEAN: 5712643031093
Pris fra 139 krtil 229,95 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 90,95 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Done by deer Wally krus med peekaboo sugerør 2-pak Powder og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by deer Wally krus med peekaboo sugerør 2-pak Powder
-40%139 kr
Før 229,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by deer Wally krus med peekaboo sugerør 2-pak Powder billede

Produktinformation

Done by deer Wally krus med peekaboo sugerør 2-pak Powder

Produktspecifikationer

Mærke: Done by deer
Kategori: Kaffekopper
EAN: 5712643031093
Varenr.: 629787-01
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done By Deer Kop m. Sugerør - 2-Pak - Peekaboo - Pudder
229,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by deer Wally krus med peekaboo sugerør 2-pak Powder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by deer Wally krus med peekaboo sugerør 2-pak Powder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK139 kr188 krKøb
2Kids-world.dk229,95 kr229,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done by deer Wally krus med peekaboo sugerør 2-pak Powder

PriceData har fulgt prisen på Done by deer Wally krus med peekaboo sugerør 2-pak Powder i 181 dage. Laveste pris i perioden er 139 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 229,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 178 kr.

Den nuværende pris på 139 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Done by deer Wally krus med peekaboo sugerør 2-pak Powder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Done by deer Wally krus med peekaboo sugerør 2-pak Powder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026139 kr8 kr (5%)
23. maj 2026147 kr1 kr (1%)
13. maj 2026148 kr47 kr (24%)
11. maj 2026195 kr47 kr (32%)
7. maj 2026148 kr47 kr (24%)
1. maj 2026195 kr47 kr (32%)
22. apr. 2026148 kr58 kr (28%)
21. apr. 2026206 kr58 kr (39%)
13. apr. 2026148 kr81,95 kr (36%)
11. apr. 2026229,95 kr81,95 kr (55%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret