Gå til hovedindhold

Done by deer Wally krus med peekaboo sugerør 2-pak Grey

Done by deerKaffekopper og tekopperEAN: 5712643031185
Pris fra 179 krtil 229,95 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 50,95 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 99 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Done by deer Wally krus med peekaboo sugerør 2-pak Grey og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 179 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by deer Wally krus med peekaboo sugerør 2-pak Grey
-22%179 kr
Før 229,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by deer Wally krus med peekaboo sugerør 2-pak Grey billede

Produktinformation

Done by deer Wally krus med peekaboo sugerør 2-pak Grey

Produktspecifikationer

Mærke: Done by deer
Kategori: Kaffekopper
EAN: 5712643031185
Varenr.: 629785-01
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done By Deer Kop m. Sugerør - 2-Pak - Peekaboo - Grå
229,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by deer Wally krus med peekaboo sugerør 2-pak Grey koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by deer Wally krus med peekaboo sugerør 2-pak Grey koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK179 kr228 krKøb
2Kids-world.dk229,95 kr229,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done by deer Wally krus med peekaboo sugerør 2-pak Grey

PriceData har fulgt prisen på Done by deer Wally krus med peekaboo sugerør 2-pak Grey i 182 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 229,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 161 kr.

Den nuværende pris på 179 kr er 11% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for Done by deer Wally krus med peekaboo sugerør 2-pak Grey. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for Done by deer Wally krus med peekaboo sugerør 2-pak Grey de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026179 kr20 kr (13%)
30. maj 2026159 kr47 kr (23%)
29. maj 2026206 kr47 kr (30%)
27. maj 2026159 kr47 kr (23%)
25. maj 2026206 kr47 kr (30%)
15. maj 2026159 kr25 kr (14%)
13. maj 2026184 kr22 kr (11%)
11. maj 2026206 kr47 kr (30%)
8. maj 2026159 kr47 kr (23%)
7. maj 2026206 kr22 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret