Gå til hovedindhold

Done by Deer Tudkop m. Håndtag - 120 ml. - Silikone - Celebratio

Pris fra 77,97 krtil 119,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 41,98 kr (35% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Done by Deer Tudkop m. Håndtag - 120 ml. - Silikone - Celebratio og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 77.97 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by Deer Tudkop m. Håndtag - Silikone - Celebration - Sand
-35%77,97 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by Deer Tudkop m. Håndtag - Silikone - Celebration - Sand billede

Produktinformation

· Den bløde silikonetud er skånsom mod tandkødet og ideel til børn, der lige er begyndt at drikke selv · To håndtag giver små hænder et stabilt og sikkert greb · Varmebestandig silikone er sikker til opvaskemaskine, mikrobølgeovn, ovn og fryser · Frem...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Stel og bestik
EAN: 5712643062974
Varenr.: shopify_DK_12475546566996_53452327027028
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by Deer Tudkop m. Håndtag - Silikone - Celebration - Sand
-35%77,97 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by Deer Tudkop m. Håndtag - Silikone - Celebration - Sand billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Stel og bestik
EAN: 5712643062974
Varenr.: shopify_DK_10829859520846_55118955872590
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done by Deer Silikone Tudkop 2 Håndtag Celebration Sand
-20%95,96 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by Deer Silikone Tudkop 2 Håndtag Celebration Sand billede

Produktinformation

• Den bløde silikonetud er skånsom mod tandkødet og ideel til børn, der lige er begyndt at drikke selv • To håndtag giver små hænder et stabilt og sikkert greb • Varmebestandig silikone er sikker til opvaskemaskine, mikrobølgeovn, ovn og fryser •...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done By Deer
Kategori: BARNET SPISER, Spise & drikke, Til bords med Done by Deer, Tilbud
EAN: 5712643062974
Varenr.: shopify_ZZ_15739908817269_56800393855349
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done by Deer Tudkop m. Håndtag - 120 ml. - Silikone - Celebratio
119,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Silikone tudkop 2 håndtag Celebration Sand
119,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Silikone tudkop 2 håndtag Celebration Sand
119,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Tudkop m. Håndtag - 120 ml. - Silikone - Celebratio koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Tudkop m. Håndtag - 120 ml. - Silikone - Celebratio koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Loukrudt77,97 kr77,97 krKøb
2Mammashop.dk77,97 kr77,97 krKøb
3KÆRE BØRN - Alt til dit barn95,96 kr95,96 krKøb
4Kids-world.dk119,95 kr119,95 krKøb
5Pixizoo DK119,95 kr119,95 krKøb
6BabySam DK119,95 kr119,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done by Deer Tudkop m. Håndtag - 120 ml. - Silikone - Celebratio

PriceData har fulgt prisen på Done by Deer Tudkop m. Håndtag - 120 ml. - Silikone - Celebratio i 129 dage. Laveste pris i perioden er 77,97 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 95,96 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 86 kr.

Den nuværende pris på 77,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Done by Deer Tudkop m. Håndtag - 120 ml. - Silikone - Celebratio. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Done by Deer Tudkop m. Håndtag - 120 ml. - Silikone - Celebratio de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 202677,97 kr2,03 kr (3%)
29. apr. 202680 kr15,96 kr (17%)
21. apr. 202695,96 kr15,96 kr (20%)
3. apr. 202680 kr15,96 kr (17%)
28. mar. 202695,96 kr17,09 kr (22%)
14. mar. 202678,87 kr1,13 kr (1%)
5. mar. 202680 kr15,96 kr (17%)
24. jan. 202695,96 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret