Gå til hovedindhold

Done by Deer Stick & Stay Skål og Babyske - Silikone - Sheepy - Pudder

Done by DeerStel og bestikEAN: 5712643064022
Pris fra 93,47 krtil 149,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 56,48 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Done by Deer Stick & Stay Skål og Babyske - Silikone - Sheepy - Pudder og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 93.47 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by Deer Stick & Stay Skål og Babyske - Silikone - Sheepy - Pudder
-38%93,47 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by Deer Stick & Stay Skål og Babyske - Silikone - Sheepy - Pudder billede

Produktinformation

· Base med sugekop forhindrer de små i at skubbe, vælte eller kaste med skålen · Høj kant gør det nemt at skovle op og opmuntrer til selvstændig spisning · Skeens form og tekstur gør den nem at holde og bruge · Fremstillet af 100 % fødevaregodkendt, B...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Stel og bestik
EAN: 5712643064022
Varenr.: shopify_DK_12475352547668_53451926700372
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by Deer Stick & Stay Skål og Babyske - Silikone - Sheepy - Pudder
-38%93,47 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by Deer Stick & Stay Skål og Babyske - Silikone - Sheepy - Pudder billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Stel og bestik
EAN: 5712643064022
Varenr.: shopify_DK_10829849985358_55118909636942
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done by Deer Spisesæt - Stick & Stay - Skål Og Babyske - Sheepy
149,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Stick & Stay Skål og Babyske - Silikone - Sheepy - Pudder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Stick & Stay Skål og Babyske - Silikone - Sheepy - Pudder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Loukrudt93,47 kr93,47 krKøb
2Mammashop.dk93,47 kr93,47 krKøb
3Kids-world.dk149,95 kr149,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done by Deer Stick & Stay Skål og Babyske - Silikone - Sheepy - Pudder

PriceData har fulgt prisen på Done by Deer Stick & Stay Skål og Babyske - Silikone - Sheepy - Pudder i 130 dage. Laveste pris i perioden er 93,47 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 119,96 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 111 kr.

Den nuværende pris på 93,47 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 19% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Done by Deer Stick & Stay Skål og Babyske - Silikone - Sheepy - Pudder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Done by Deer Stick & Stay Skål og Babyske - Silikone - Sheepy - Pudder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202693,47 kr2 kr (2%)
27. maj 202695,47 kr2 kr (2%)
25. maj 202697,47 kr4 kr (4%)
23. maj 202693,47 kr2 kr (2%)
21. maj 202695,47 kr2 kr (2%)
19. maj 202697,47 kr4 kr (4%)
17. maj 202693,47 kr2 kr (2%)
16. maj 202695,47 kr2 kr (2%)
15. maj 202697,47 kr22,49 kr (19%)
14. maj 2026119,96 kr9 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret