Gå til hovedindhold

Done by Deer Spisesæt - Stick & Stay - Celebration - Blå

Done by DeerStel og bestikEAN: 5712643063032

Sammenlign priser på Done by Deer Spisesæt - Stick & Stay - Celebration - Blå og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 199.95 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done by Deer Spisesæt - Stick & Stay - Celebration - Blå
199,95 kr
Til butik
Done by Deer Spisesæt - Stick & Stay - Celebration - Blå billede

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Done by Deer Spisesæt
Farve: Blå
Størrelse: OneSize
EAN: 5712643063032
Varenr.: 425322-6497920
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by Deer Stick&Stay Spisesæt - Celebration - Blå
199,95 kr
Til butik
Done by Deer Stick&Stay Spisesæt - Celebration - Blå billede

Produktinformation

· Base med sugekop forhindrer de små i at skubbe, vælte eller kaste med skålen · Afrundede inderkanter gør det nemt for de små at skovle maden op · Varmebestandig silikone er sikker til opvaskemaskine, mikrobølgeovn, ovn og fryser · En perfekt gaveidé...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Stel og bestik
EAN: 5712643063032
Varenr.: shopify_DK_12474633519444_53449923166548
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by Deer Stick&Stay Spisesæt - Celebration - Blå
199,95 kr
Til butik
Done by Deer Stick&Stay Spisesæt - Celebration - Blå billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Stel og bestik
EAN: 5712643063032
Varenr.: shopify_DK_10829859946830_55118956790094

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Spisesæt - Stick & Stay - Celebration - Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Spisesæt - Stick & Stay - Celebration - Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kids-world.dk199,95 kr199,95 krKøb
2Loukrudt199,95 kr199,95 krKøb
3Mammashop.dk199,95 kr199,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done by Deer Spisesæt - Stick & Stay - Celebration - Blå

PriceData har fulgt prisen på Done by Deer Spisesæt - Stick & Stay - Celebration - Blå i 129 dage. Laveste pris i perioden er 99,98 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 199,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 150 kr.

Den nuværende pris på 199,95 kr er 33% over normalprisen. Prisen er steget 27% den seneste måned. Der er registreret 41 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for Done by Deer Spisesæt - Stick & Stay - Celebration - Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for Done by Deer Spisesæt - Stick & Stay - Celebration - Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026199,95 kr99,97 kr (100%)
27. maj 202699,98 kr23,99 kr (19%)
26. maj 2026123,97 kr2 kr (2%)
24. maj 2026125,97 kr2 kr (2%)
23. maj 2026127,97 kr2 kr (2%)
22. maj 2026129,97 kr6 kr (5%)
19. maj 2026123,97 kr2 kr (2%)
17. maj 2026125,97 kr2 kr (2%)
16. maj 2026127,97 kr2 kr (2%)
15. maj 2026129,97 kr21,99 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret