Gå til hovedindhold

Done by Deer Spisesæt - Silikone - 3 dele - Peekaboo - Colour Mi

Pris fra 164,98 krtil 263,96 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 98,98 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 164,95 kr 27. mar.

Sammenlign priser på Done by Deer Spisesæt - Silikone - 3 dele - Peekaboo - Colour Mi og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 164.98 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done by Deer Spisesæt - Silikone - 3 dele - Peekaboo - Colour Mi
-50%164,98 kr
Før 329,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by Deer Spisesæt - Silikone - 3 dele - Peekaboo - Colour Mi billede

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Done by Deer Spisesæt
Størrelse: OneSize
EAN: 5712643024187
Varenr.: 228439-1127495
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done By Deer Peekaboo Spisesæt Deer Friends Farve Mix
-20%263,96 kr
Før 329,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done By Deer Peekaboo Spisesæt Deer Friends Farve Mix billede

Produktinformation

Peekaboo spisesættet er designet til at vække barnets nysgerrighed. Elphee, Wally og Croco titter frem fra servicet og gør spisetid ekstra sjovt. Børne servicet har en perfekt størrelse til de første måltider og når de små skal lære at spise selv. Den sød...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done By Deer
Kategori: BARNET SPISER, Spise & drikke, Til bords med Done by Deer, Tilbud
EAN: 5712643024187
Varenr.: shopify_ZZ_15471240741237_55970554904949

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Spisesæt - Silikone - 3 dele - Peekaboo - Colour Mi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Spisesæt - Silikone - 3 dele - Peekaboo - Colour Mi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kids-world.dk164,98 kr164,98 krKøb
2KÆRE BØRN - Alt til dit barn263,96 kr263,96 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done by Deer Spisesæt - Silikone - 3 dele - Peekaboo - Colour Mi

PriceData har fulgt prisen på Done by Deer Spisesæt - Silikone - 3 dele - Peekaboo - Colour Mi i 169 dage. Laveste pris i perioden er 164,95 kr (registreret d. 27. marts 2026), højeste er 329,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 251 kr.

Den nuværende pris på 164,98 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 50% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Done by Deer Spisesæt - Silikone - 3 dele - Peekaboo - Colour Mi. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Done by Deer Spisesæt - Silikone - 3 dele - Peekaboo - Colour Mi de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026164,98 kr49,49 kr (23%)
25. maj 2026214,47 kr115,48 kr (35%)
24. maj 2026329,95 kr115,48 kr (54%)
18. maj 2026214,47 kr115,48 kr (35%)
17. maj 2026329,95 kr115,48 kr (54%)
28. apr. 2026214,47 kr115,48 kr (35%)
25. apr. 2026329,95 kr115,48 kr (54%)
22. apr. 2026214,47 kr49,52 kr (30%)
27. mar. 2026164,95 kr165 kr (50%)
25. mar. 2026329,95 kr115,48 kr (54%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret