Gå til hovedindhold

Done By Deer puslepude - Vandafvisende betræk - Lalee - Sand

Done by DeerIndretningEAN: 5712643032755
Pris fra 524,95 krtil 549,95 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 25 kr (5% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 419,96 kr 11. mar.

Sammenlign priser på Done By Deer puslepude - Vandafvisende betræk - Lalee - Sand og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 524.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done By Deer Puslepude - Easy Wipe - Lalee Sand
524,95 kr
Til butik
Done By Deer Puslepude - Easy Wipe - Lalee Sand billede

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Done by Deer Puslepude
Farve: Hvid
Størrelse: OneSize
EAN: 5712643032755
Varenr.: 258207-2989538
Gå til Dynezonen
TrustScore 5 ud af 54,6
Done By Deer puslepude - Vandafvisende betræk - Lalee - Sand
549,95 kr
Til butik
Done By Deer puslepude - Vandafvisende betræk - Lalee - Sand billede

Produktinformation

Type: Puslepude Størrelse: 65x50 cm Højde: 10 cm kanter Fyld: 100% PU-skum Betræk: 100% polyester med PU-belægning (vandafvisende) Farve: Sand Design: Lama Serie: Lalee Brand: Done By Deer Vask: - Betrækket: Kan vaskes på 30 °C skånevask med

Produktspecifikationer

Mærke: Done By Deer
Kategori: Indretning
EAN: 5712643032755
Varenr.: 3229679

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done By Deer puslepude - Vandafvisende betræk - Lalee - Sand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done By Deer puslepude - Vandafvisende betræk - Lalee - Sand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kids-world.dk524,95 kr524,95 krKøb
2Dynezonen549,95 kr549,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done By Deer puslepude - Vandafvisende betræk - Lalee - Sand

PriceData har fulgt prisen på Done By Deer puslepude - Vandafvisende betræk - Lalee - Sand i 165 dage. Laveste pris i perioden er 419,96 kr (registreret d. 11. marts 2026), højeste er 549,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 522 kr.

Den nuværende pris på 524,95 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Done By Deer puslepude - Vandafvisende betræk - Lalee - Sand. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Done By Deer puslepude - Vandafvisende betræk - Lalee - Sand de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026524,95 kr25 kr (5%)
24. maj 2026549,95 kr25 kr (5%)
18. maj 2026524,95 kr25 kr (5%)
17. maj 2026549,95 kr25 kr (5%)
28. apr. 2026524,95 kr25 kr (5%)
25. apr. 2026549,95 kr25 kr (5%)
18. mar. 2026524,95 kr104,99 kr (25%)
11. mar. 2026419,96 kr104,99 kr (20%)
20. dec. 2025524,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret