Gå til hovedindhold

Done By Deer puslepude - Vandafvisende betræk - Playground - Pudder

Done By DeerIndretningEAN: 5712643058649

Sammenlign priser på Done By Deer puslepude - Vandafvisende betræk - Playground - Pudder og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 499.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dynezonen
TrustScore 5 ud af 54,6
Done By Deer puslepude - Vandafvisende betræk - Playground - Pudder
499,95 kr
Til butik
Done By Deer puslepude - Vandafvisende betræk - Playground - Pudder billede

Produktinformation

Type: Puslepude Størrelse: 65x50 cm Højde: 10 cm kanter Fyld: 100% PU-skum. Betræk: 100% polyester med PU-belægning (vandafvisende) Farve: Lyserød Design: Elphee Serie: Playground Brand: Done By Deer Vask: - Betrækket: Kan vaskes på 30 °C sk

Produktspecifikationer

Mærke: Done By Deer
Kategori: Indretning
EAN: 5712643058649
Varenr.: 3253111
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done by Deer Puslehynde Easy-wipe Playground Pudder
499,95 kr
Til butik
Done by Deer Puslehynde Easy-wipe Playground Pudder billede

Produktinformation

• Den bløde polstring gør det til et behageligt puslested for dit barn • Hævede sider forhindrer din baby i at rulle ud • Den vandafvisende overflade er nem at tørre af og holde ren • Sød pudderfarve med et motiv af Elphee, der flyver med drage â€...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done By Deer
Kategori: Puslehynder
EAN: 5712643058649
Varenr.: shopify_ZZ_15739907604853_56800391758197

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done By Deer puslepude - Vandafvisende betræk - Playground - Pudder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done By Deer puslepude - Vandafvisende betræk - Playground - Pudder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dynezonen499,95 kr499,95 krKøb
2KÆRE BØRN - Alt til dit barn499,95 kr499,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done By Deer puslepude - Vandafvisende betræk - Playground - Pudder

PriceData har fulgt prisen på Done By Deer puslepude - Vandafvisende betræk - Playground - Pudder i 166 dage. Laveste pris i perioden er 378,95 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 499,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 464 kr.

Den nuværende pris på 499,95 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Done By Deer puslepude - Vandafvisende betræk - Playground - Pudder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Done By Deer puslepude - Vandafvisende betræk - Playground - Pudder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026499,95 kr121 kr (32%)
25. maj 2026378,95 kr121 kr (24%)
24. maj 2026499,95 kr121 kr (32%)
22. maj 2026378,95 kr96 kr (20%)
20. maj 2026474,95 kr94,99 kr (25%)
18. maj 2026379,96 kr119,99 kr (24%)
17. maj 2026499,95 kr119,99 kr (32%)
2. maj 2026379,96 kr94,99 kr (20%)
28. apr. 2026474,95 kr25 kr (5%)
25. apr. 2026499,95 kr25 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret