Gå til hovedindhold

Done by Deer Babyskeer - 2-pak - Tiny Farm - Grøn

Done by DeerStel og bestikEAN: 5712643065319
Pris fra 65,72 krtil 99,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 34,23 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Done by Deer Babyskeer - 2-pak - Tiny Farm - Grøn og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 65.72 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by Deer Læringsske i Sæt - Tiny Farm - Grøn
-34%65,72 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by Deer Læringsske i Sæt - Tiny Farm - Grøn billede

Produktinformation

· Former og teksturer gør skeerne nemme at holde for små hænder · Opmuntrer til selvstændig spisning og opbygger tidligt færdigheder til at spise selv · Tåler mikroovn og opvaskemaskine, så hverdagen bliver nemmere · Fremstillet af fødevaregodkendt si...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Stel og bestik
EAN: 5712643065319
Varenr.: shopify_DK_12475305656660_53451813650772
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by Deer Læringsske i Sæt - Tiny Farm - Grøn
-20%79,96 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by Deer Læringsske i Sæt - Tiny Farm - Grøn billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Stel og bestik
EAN: 5712643065319
Varenr.: shopify_DK_10829877248334_55119055847758
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done by Deer Babyskeer - 2-pak - Tiny Farm - Grøn
99,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Babyskeer - 2-pak - Tiny Farm - Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Babyskeer - 2-pak - Tiny Farm - Grøn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Loukrudt65,72 kr65,72 krKøb
2Mammashop.dk79,96 kr79,96 krKøb
3Kids-world.dk99,95 kr99,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done by Deer Babyskeer - 2-pak - Tiny Farm - Grøn

PriceData har fulgt prisen på Done by Deer Babyskeer - 2-pak - Tiny Farm - Grøn i 129 dage. Laveste pris i perioden er 65,72 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 99,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 78 kr.

Den nuværende pris på 65,72 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Done by Deer Babyskeer - 2-pak - Tiny Farm - Grøn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Done by Deer Babyskeer - 2-pak - Tiny Farm - Grøn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202665,72 kr13,24 kr (17%)
30. maj 202678,96 kr1 kr (1%)
20. maj 202679,96 kr9,04 kr (10%)
19. maj 202689 kr10,04 kr (13%)
15. maj 202678,96 kr1 kr (1%)
12. maj 202679,96 kr1 kr (1%)
7. maj 202678,96 kr1 kr (1%)
5. maj 202679,96 kr1 kr (1%)
30. apr. 202678,96 kr1 kr (1%)
21. apr. 202679,96 kr14,24 kr (22%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret