Gå til hovedindhold

Done by Deer Babyskeer - 2-pak - Tiny Farm - Blå

Done by DeerStel og bestikEAN: 5712643065289

Sammenlign priser på Done by Deer Babyskeer - 2-pak - Tiny Farm - Blå og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99.95 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done by Deer Babyskeer - 2-pak - Tiny Farm - Blå
99,95 kr
Til butik
Done by Deer Babyskeer - 2-pak - Tiny Farm - Blå billede

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Done by Deer Børnebestik
Farve: Blå
Størrelse: OneSize
EAN: 5712643065289
Varenr.: 425496-6499116
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by Deer Læringsske i Sæt - Tiny Farm - Blå
99,95 kr
Til butik
Done by Deer Læringsske i Sæt - Tiny Farm - Blå billede

Produktinformation

· Former og teksturer gør skeerne nemme at holde for små hænder · Opmuntrer til selvstændig spisning og opbygger tidligt færdigheder til at spise selv · Tåler mikroovn og opvaskemaskine, så hverdagen bliver nemmere · Fremstillet af fødevaregodkendt si...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Stel og bestik
EAN: 5712643065289
Varenr.: shopify_DK_12475306049876_53451814076756
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by Deer Læringsske i Sæt - Tiny Farm - Blå
99,95 kr
Til butik
Done by Deer Læringsske i Sæt - Tiny Farm - Blå billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Stel og bestik
EAN: 5712643065289
Varenr.: shopify_DK_10829877903694_55119057387854

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Babyskeer - 2-pak - Tiny Farm - Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Babyskeer - 2-pak - Tiny Farm - Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kids-world.dk99,95 kr99,95 krKøb
2Loukrudt99,95 kr99,95 krKøb
3Mammashop.dk99,95 kr99,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done by Deer Babyskeer - 2-pak - Tiny Farm - Blå

PriceData har fulgt prisen på Done by Deer Babyskeer - 2-pak - Tiny Farm - Blå i 130 dage. Laveste pris i perioden er 64,97 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 99,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 84 kr.

Den nuværende pris på 99,95 kr er 19% over normalprisen. Prisen er steget 25% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Done by Deer Babyskeer - 2-pak - Tiny Farm - Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Done by Deer Babyskeer - 2-pak - Tiny Farm - Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202699,95 kr34,98 kr (54%)
15. maj 202664,97 kr14,99 kr (19%)
14. maj 202679,96 kr1 kr (1%)
2. maj 202678,96 kr1 kr (1%)
17. apr. 202679,96 kr18,04 kr (18%)
15. apr. 202698 kr18,04 kr (23%)
10. apr. 202679,96 kr18,04 kr (18%)
9. apr. 202698 kr18,04 kr (23%)
21. mar. 202679,96 kr1 kr (1%)
7. mar. 202678,96 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret