Gå til hovedindhold

Done by Deer Krammedyr Lille Elphee - Bamser - Legekammeraten.dk

Done by DeerTøjdyrEAN: 5712643042907
Pris fra 99 krtil 140 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 41 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Done by Deer Krammedyr Lille Elphee - Bamser - Legekammeraten.dk og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Legekammeraten.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Done by Deer Krammedyr Lille Elphee - Bamser - Legekammeraten.dk
-29%99 kr
Før 139,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by Deer Krammedyr Lille Elphee - Bamser - Legekammeraten.dk billede

Produktinformation

Done by Deer Krammedyr Lille Elphee Den søde bamse er blød og plysset. En kær elefant i en sandfarvet tone Må gerne vaskes ved op til 40 grader

Produktspecifikationer

Kategori: New products
EAN: 5712643042907
Varenr.: 41045286354988
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done by Deer Bamse - Cuddle Cute Elphee - 21 cm - Sand
-20%111,96 kr
Før 139,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Byhappyme Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done By Deer, Krammedyr Lille, Elphee
139,95 kr
Til butik
Done By Deer, Krammedyr Lille, Elphee billede

Produktinformation

Mød Elphee - den bløde ven fra Done By Deer Giv dit barn en ny, tryg og kær følgesvend med Krammedyr Lille Elphee fra Done By Deer - i enten den beroligende blå farve eller den varme sandnuance. Elphee er skabt til at give nærvær og komfort, både und...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done By Deer
Kategori: Toys
EAN: 5712643042907
Varenr.: BHMDKDK11781
Gå til C.Centrum
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Krammedyr Lille Elphee | Done by Deer
140 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Krammedyr Lille Elphee - Bamser - Legekammeraten.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Krammedyr Lille Elphee - Bamser - Legekammeraten.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Legekammeraten.dk99 kr99 krKøb
2Kids-world.dk111,96 kr111,96 krKøb
3Byhappyme Danmark139,95 kr139,95 krKøb
4C.Centrum140 kr140 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done by Deer Krammedyr Lille Elphee - Bamser - Legekammeraten.dk

PriceData har fulgt prisen på Done by Deer Krammedyr Lille Elphee - Bamser - Legekammeraten.dk i 141 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 13. januar 2026), højeste er 139,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 109 kr.

Den nuværende pris på 99 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Done by Deer Krammedyr Lille Elphee - Bamser - Legekammeraten.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Done by Deer Krammedyr Lille Elphee - Bamser - Legekammeraten.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. maj 202699 kr12,96 kr (12%)
2. maj 2026111,96 kr12,96 kr (13%)
5. apr. 202699 kr12,96 kr (12%)
4. apr. 2026111,96 kr12,96 kr (13%)
24. feb. 202699 kr40,95 kr (29%)
23. feb. 2026139,95 kr40,95 kr (41%)
13. jan. 202699 kr12,96 kr (12%)
12. jan. 2026111,96 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret