Gå til hovedindhold

Done by deer Happy Dots foodie tudkop 21,5 cl Powder

Done By DeerAmning og madningEAN: 5712643047872
Pris fra 61 krtil 89,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 28,95 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 54 kr 7. maj

Sammenlign priser på Done by deer Happy Dots foodie tudkop 21,5 cl Powder og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 61 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by deer Happy Dots foodie tudkop 21,5 cl Powder
-32%61 kr
Før 89,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by deer Happy Dots foodie tudkop 21,5 cl Powder billede

Produktinformation

Done by deer Happy Dots foodie tudkop 21,5 cl Powder

Produktspecifikationer

Mærke: Done by deer
Kategori: Kaffekopper
EAN: 5712643047872
Varenr.: 629749-01
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Foodie tudkop Happy dots Pudder
-30%62,97 kr
Før 89,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Foodie tudkop Happy dots Pudder billede

Produktinformation

Foodie tudkoppen er den perfekte 2-i-1-kop til barnet, der øver sig i at drikke selv. Det praktiske tudlåg begrænser griseriet, og når dit barn er klart, kan låget tages af, mens de to håndtag vil sikre et godt greb for de små hænder. Koppen har en praktisk, skridsikker bund og tåler både opvaskemaskine og mikroovn. Efter utallige familiemiddage og børnefester kan koppen affaldssorteres som plast og genanvendes til produktion af nye hverdagsprodukter. Koppen har en mat, silkeblød overflade og matcher resten af Foodie kollektionen. 100% fødevarekvalitet PP med antislip TPE. Tætningsring: 100% silikone i fødevarekvalitet.

Produktspecifikationer

Mærke: Done By Deer
Kategori: Træningskopper og flasker
EAN: 5712643047872
Varenr.: b73b3cc8-8a8b-453c-8169-062e4dc27845
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done by Deer Tudekop - Happy Dots - Powder
89,95 kr
Til butik
Gå til Byhappyme Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done By Deer, Foodie Tudkop Happy
89,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by deer Happy Dots foodie tudkop 21,5 cl Powder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by deer Happy Dots foodie tudkop 21,5 cl Powder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK61 kr110 krKøb
2BabySam DK62,97 kr62,97 krKøb
3Kids-world.dk89,95 kr89,95 krKøb
4Byhappyme Danmark89,95 kr89,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done by deer Happy Dots foodie tudkop 21,5 cl Powder

PriceData har fulgt prisen på Done by deer Happy Dots foodie tudkop 21,5 cl Powder i 181 dage. Laveste pris i perioden er 54 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 89,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 71 kr.

Den nuværende pris på 61 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Done by deer Happy Dots foodie tudkop 21,5 cl Powder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Done by deer Happy Dots foodie tudkop 21,5 cl Powder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202661 kr19 kr (24%)
27. maj 202680 kr11 kr (16%)
25. maj 202669 kr8 kr (13%)
24. maj 202661 kr8 kr (12%)
23. maj 202669 kr8 kr (13%)
17. maj 202661 kr1 kr (2%)
16. maj 202660 kr6 kr (11%)
7. maj 202654 kr6 kr (10%)
1. maj 202660 kr9 kr (13%)
30. apr. 202669 kr9 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret