Gå til hovedindhold

Done by deer Happy Clouds foodie minikrus 13 cl Powder

Done By DeerAmning og madningEAN: 5712643047636
Pris fra 34 krtil 49,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 15,95 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 29 kr 7. maj

Sammenlign priser på Done by deer Happy Clouds foodie minikrus 13 cl Powder og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 34 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by deer Happy Clouds foodie minikrus 13 cl Powder
-32%34 kr
Før 49,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by deer Happy Clouds foodie minikrus 13 cl Powder billede

Produktinformation

Done by deer Happy Clouds foodie minikrus 13 cl Powder

Produktspecifikationer

Mærke: Done by deer
Kategori: Kaffekopper
EAN: 5712643047636
Varenr.: 629743-01
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Foodie mini kop Happy clouds Pudder
-30%34,97 kr
Før 49,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Foodie mini kop Happy clouds Pudder billede

Produktinformation

Servér en forfriskning i dette søde Foodie minikrus. En Deer friend gør sig umage for at slukke dit barns tørst i løbet af dagen. Kruset passer perfekt til små hænder, og det legende print gør enhver tår sjovere. Minikruset er designet til hverdagslivet med børn og tåler både opvaskemaskine og mikroovn. Efter utallige familiemiddage og børnefester kan kruset affaldssorteres som plast og genanvendes til produktion af nye hverdagsprodukter. Kruset har en mat, silkeblød overflade og matcher resten af Foodie kollektionen. 100% fødevarekvalitet PP.

Produktspecifikationer

Mærke: Done By Deer
Kategori: Service
EAN: 5712643047636
Varenr.: 8e5ad765-868c-4271-a06c-a192741fa621
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done by Deer Kop - Mini Mug - Powder
49,95 kr
Til butik
Gå til Byhappyme Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done By Deer, Foodie Mini Kop
49,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by deer Happy Clouds foodie minikrus 13 cl Powder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by deer Happy Clouds foodie minikrus 13 cl Powder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK34 kr83 krKøb
2BabySam DK34,97 kr34,97 krKøb
3Kids-world.dk49,95 kr49,95 krKøb
4Byhappyme Danmark49,95 kr49,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done by deer Happy Clouds foodie minikrus 13 cl Powder

PriceData har fulgt prisen på Done by deer Happy Clouds foodie minikrus 13 cl Powder i 181 dage. Laveste pris i perioden er 29 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 49,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 38 kr.

Den nuværende pris på 34 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 17% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Done by deer Happy Clouds foodie minikrus 13 cl Powder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Done by deer Happy Clouds foodie minikrus 13 cl Powder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 202634 kr5 kr (17%)
7. maj 202629 kr5 kr (15%)
29. apr. 202634 kr6 kr (15%)
28. apr. 202640 kr6 kr (18%)
13. apr. 202634 kr15,95 kr (32%)
11. apr. 202649,95 kr15,95 kr (47%)
3. apr. 202634 kr2 kr (6%)
2. apr. 202636 kr2 kr (6%)
18. feb. 202634 kr15,95 kr (32%)
17. feb. 202649,95 kr15,95 kr (47%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret