Gå til hovedindhold

Done By Deer Hagesmække m. Lomme - 2-pak - Silikone - Elphee Blu

Pris fra 151,96 krtil 189,95 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 37,99 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 99,95 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Done By Deer Hagesmække m. Lomme - 2-pak - Silikone - Elphee Blu og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 151.96 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done By Deer Hagesmække m. Lomme - 2-pak - Silikone - Elphee Blu
-20%151,96 kr
Før 189,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done By Deer Hagesmække m. Lomme - 2-pak - Silikone - Elphee Blu billede

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Done by Deer Hagesmæk
Farve: Blå
Størrelse: OneSize
EAN: 5712643024378
Varenr.: 218571-1079696
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done By Deer Peekaboo Hagesmæk 2 Stk Elphee Blå
189,95 kr
Til butik
Done By Deer Peekaboo Hagesmæk 2 Stk Elphee Blå billede

Produktinformation

Peekaboo! Elphee titter frem fra de praktiske silikone hagesmække, som holder barnet rent mens det spiser. De to hagesmække er vandtætte og nemme at tørre af eller komme i opvaskemaskinen. Den dybe front-lomme fanger spildt mad og mindsker rengøringen. De...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done By Deer
Kategori: Til bords med Done by Deer
EAN: 5712643024378
Varenr.: shopify_ZZ_15471240642933_55970554773877

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done By Deer Hagesmække m. Lomme - 2-pak - Silikone - Elphee Blu koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done By Deer Hagesmække m. Lomme - 2-pak - Silikone - Elphee Blu koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kids-world.dk151,96 kr151,96 krKøb
2KÆRE BØRN - Alt til dit barn189,95 kr189,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done By Deer Hagesmække m. Lomme - 2-pak - Silikone - Elphee Blu

PriceData har fulgt prisen på Done By Deer Hagesmække m. Lomme - 2-pak - Silikone - Elphee Blu i 182 dage. Laveste pris i perioden er 99,95 kr (registreret d. 1. april 2026), højeste er 189,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 159 kr.

Den nuværende pris på 151,96 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Done By Deer Hagesmække m. Lomme - 2-pak - Silikone - Elphee Blu. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Done By Deer Hagesmække m. Lomme - 2-pak - Silikone - Elphee Blu de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026151,96 kr37,99 kr (20%)
24. maj 2026189,95 kr37,99 kr (25%)
18. maj 2026151,96 kr37,99 kr (20%)
17. maj 2026189,95 kr37,99 kr (25%)
28. apr. 2026151,96 kr37,99 kr (20%)
25. apr. 2026189,95 kr37,99 kr (25%)
22. apr. 2026151,96 kr52,01 kr (52%)
1. apr. 202699,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret