Gå til hovedindhold

Done by Deer Foodie Første Spisesæt m. Sugekop - Tiny Farm - Sand

Pris fra 159,96 krtil 199,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 39,99 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 131,47 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Done by Deer Foodie Første Spisesæt m. Sugekop - Tiny Farm - Sand og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159.96 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done By Deer Foodie Spisesæt - Tiny Farm
-20%159,96 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done By Deer Foodie Spisesæt - Tiny Farm billede

Produktinformation

Spisesæt til små hænder En praktisk sugebase forhindrer dit barn i at skubbe, tippe eller kaste skålen Det bløde materiale på skeens håndtag gør den behagelig at holde på Fin sandfarve med et spændende motiv af Dotti og Clucky Grebsvenligt håndtag på skee...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done By Deer
Kategori: BARNET SPISER, Spise & drikke, Til bords med Done by Deer, Tilbud
EAN: 5712643060116
Varenr.: shopify_ZZ_15630308344181_56315177468277
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done by Deer Spisesæt - 3 Dele - Foodie - Tiny Farm - Sand
199,95 kr
Til butik
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by Deer Foodie Første Spisesæt m. Sugekop - Tiny Farm - Sand
199,95 kr
Til butik
Done by Deer Foodie Første Spisesæt m. Sugekop - Tiny Farm - Sand billede

Produktinformation

· En praktisk base med sugekop forhindrer dit barn i at skubbe, vippe eller kaste skålen · Det bløde materiale på skeens håndtag gør den behagelig at holde ved · Fin sandfarve med et engagerende motiv af Clucky- og Dotti · Lad Deer friends inspirere d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Stel og bestik
EAN: 5712643060116
Varenr.: shopify_DK_12010463166804_51876756128084
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by Deer Foodie Første Spisesæt m. Sugekop - Tiny Farm - Sand
199,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Foodie Første Spisesæt m. Sugekop - Tiny Farm - Sand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Foodie Første Spisesæt m. Sugekop - Tiny Farm - Sand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KÆRE BØRN - Alt til dit barn159,96 kr159,96 krKøb
2Kids-world.dk199,95 kr199,95 krKøb
3Loukrudt199,95 kr199,95 krKøb
4Mammashop.dk199,95 kr199,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done by Deer Foodie Første Spisesæt m. Sugekop - Tiny Farm - Sand

PriceData har fulgt prisen på Done by Deer Foodie Første Spisesæt m. Sugekop - Tiny Farm - Sand i 178 dage. Laveste pris i perioden er 131,47 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 199,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 156 kr.

Den nuværende pris på 159,96 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Done by Deer Foodie Første Spisesæt m. Sugekop - Tiny Farm - Sand. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Done by Deer Foodie Første Spisesæt m. Sugekop - Tiny Farm - Sand de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026159,96 kr39,99 kr (20%)
27. apr. 2026199,95 kr39,99 kr (25%)
21. apr. 2026159,96 kr10,96 kr (7%)
20. apr. 2026149 kr17,53 kr (13%)
19. apr. 2026131,47 kr28,49 kr (18%)
18. apr. 2026159,96 kr
15. apr. 2026160 kr
11. apr. 2026159,96 kr
10. apr. 2026159 kr1 kr (1%)
8. apr. 2026158 kr9 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret