Gå til hovedindhold

Done By Deer Foodie Easy - Grip Babyske 3 - Pak Blå

Done by DeerSkeerEAN: 5712643053439
Pris fra 49 krtil 79,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 30,95 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 39,98 kr 15. maj

Sammenlign priser på Done By Deer Foodie Easy - Grip Babyske 3 - Pak Blå og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done By Deer Foodie Easy-Grip Babyske - 3-Pak - Blå
-39%49 kr
Før 79,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done By Deer Foodie Easy-Grip Babyske - 3-Pak - Blå billede

Produktinformation

Baby- og madeske 3-pak i fine, blå nuancer Det lille skeblad har den perfekte størrelse til en babys første ske Skaftet har en blød easy-grip-belægning, der sikrer et godt greb Skeerne tåler opvaskemaskine Fri for BPA, ftalater og andre skadelige stoffer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Stel og bestik
EAN: 5712643053439
Varenr.: shopify_DK_9828639048020_50450075124052
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done By Deer Foodie Easy-Grip Babyske - 3-Pak - Blå
-39%49 kr
Før 79,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done By Deer Foodie Easy-Grip Babyske - 3-Pak - Blå billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Stel og bestik
EAN: 5712643053439
Varenr.: shopify_DK_9789736714574_49492990656846
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by deer Easy-grip foodie ske 3-pak Blue
-26%59 kr
Før 79,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done by Deer Skeer - 3-pak - Foodie - Blå
79,95 kr
Til butik
Gå til Byhappyme Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done By Deer, Foodie Easy-grip Babyske 3-pack
79,95 kr
Til butik
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done By Deer Foodie Easy - Grip Babyske 3 - Pak Blå
79,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done By Deer Foodie Easy - Grip Babyske 3 - Pak Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done By Deer Foodie Easy - Grip Babyske 3 - Pak Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Loukrudt49 kr49 krKøb
2Mammashop.dk49 kr49 krKøb
3KitchenTime DK59 kr108 krKøb
4Kids-world.dk79,95 kr79,95 krKøb
5Byhappyme Danmark79,95 kr79,95 krKøb
6KÆRE BØRN - Alt til dit barn79,95 kr79,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done By Deer Foodie Easy - Grip Babyske 3 - Pak Blå

PriceData har fulgt prisen på Done By Deer Foodie Easy - Grip Babyske 3 - Pak Blå i 180 dage. Laveste pris i perioden er 39,98 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 63,96 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 53 kr.

Den nuværende pris på 49 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 23% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for Done By Deer Foodie Easy - Grip Babyske 3 - Pak Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for Done By Deer Foodie Easy - Grip Babyske 3 - Pak Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 202649 kr9,02 kr (23%)
15. maj 202639,98 kr11,02 kr (22%)
13. apr. 202651 kr1,57 kr (3%)
11. apr. 202652,57 kr1,57 kr (3%)
9. apr. 202651 kr1 kr (2%)
3. apr. 202652 kr1 kr (2%)
1. apr. 202653 kr1 kr (2%)
20. feb. 202652 kr7 kr (12%)
19. feb. 202659 kr7 kr (13%)
18. feb. 202652 kr11,96 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret