Gå til hovedindhold

Done by Deer Drikkedunk m. Sugerør - Tiny Farm - 280ml - Blå

Done By DeerVandflaskerEAN: 5712643055648
Pris fra 66 krtil 99,95 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 33,95 kr (34% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 65,72 kr 15. maj

Sammenlign priser på Done by Deer Drikkedunk m. Sugerør - Tiny Farm - 280ml - Blå og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 66 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done By Deer Drikkedunk m. Sugerør - Tiny Farm - Blå
-34%66 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done By Deer Drikkedunk m. Sugerør - Tiny Farm - Blå billede

Produktinformation

Flasken har et praktisk sugerør, der er gemt væk, når låget er lukket Krokodilletakkerne på flaskens låg hjælper barnet med at få adgang til sugerøret Perfekt til børnehave, skole og udendørseventyr Skøn gennemsigtig blå farve med motiv af Dotti og Sheepy...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Drikkedunke
EAN: 5712643055648
Varenr.: shopify_DK_11737911394644_50996906721620
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done By Deer Drikkedunk m. Sugerør - Tiny Farm - Blå
-20%79,96 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done By Deer Drikkedunk m. Sugerør - Tiny Farm - Blå billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Drikkedunke
EAN: 5712643055648
Varenr.: shopify_DK_10033441505614_50719083528526
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done by Deer Drikkedunk m. Sugerør - Tiny Farm - 280ml - Blå
99,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Drikkedunk m/sugerør Tiny farm Blå
99,95 kr
Til butik
Gå til Shopdyner
TrustScore 5 ud af 54,7
Done By Deer drikkedunk med sugerør 280 ml - Tiny Farm - Blå
99,95 kr
Til butik
Gå til Dynezonen
TrustScore 5 ud af 54,6
Done By Deer drikkedunk med sugerør 280 ml - Tiny Farm - Blå
99,95 kr
Til butik
Gå til Byhappyme Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done By Deer, Drikkedunk Med Sugerør
99,95 kr
Til butik
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done By Deer Drikkedunk Med Sugerør - Farm Blue 280 ml
99,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Drikkedunk m/sugerør Tiny farm Blå
99,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Drikkedunk m. Sugerør - Tiny Farm - 280ml - Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Drikkedunk m. Sugerør - Tiny Farm - 280ml - Blå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Loukrudt66 kr66 krKøb
2Mammashop.dk79,96 kr79,96 krKøb
3Kids-world.dk99,95 kr99,95 krKøb
4Pixizoo DK99,95 kr99,95 krKøb
5Shopdyner99,95 kr99,95 krKøb
6Dynezonen99,95 kr99,95 krKøb
7Byhappyme Danmark99,95 kr99,95 krKøb
8KÆRE BØRN - Alt til dit barn99,95 kr99,95 krKøb
9BabySam DK99,95 kr99,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done by Deer Drikkedunk m. Sugerør - Tiny Farm - 280ml - Blå

PriceData har fulgt prisen på Done by Deer Drikkedunk m. Sugerør - Tiny Farm - 280ml - Blå i 179 dage. Laveste pris i perioden er 65,72 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 99,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 75 kr.

Den nuværende pris på 66 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Done by Deer Drikkedunk m. Sugerør - Tiny Farm - 280ml - Blå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Done by Deer Drikkedunk m. Sugerør - Tiny Farm - 280ml - Blå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202666 kr
15. maj 202665,72 kr14,24 kr (18%)
14. maj 202679,96 kr14,24 kr (22%)
6. maj 202665,72 kr14,24 kr (18%)
17. apr. 202679,96 kr19,99 kr (20%)
15. apr. 202699,95 kr34,23 kr (52%)
1. mar. 202665,72 kr14,24 kr (18%)
28. feb. 202679,96 kr14,24 kr (22%)
23. feb. 202665,72 kr34,23 kr (34%)
18. feb. 202699,95 kr34,23 kr (52%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret