Gå til hovedindhold

Done by deer Croco foodie børnetallerken Ø20 cm Green

Done By DeerService og bestikEAN: 5712643048176
Pris fra 50 krtil 89,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 39,95 kr (44% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 48 kr 22. maj

Sammenlign priser på Done by deer Croco foodie børnetallerken Ø20 cm Green og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 50 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done By Deer Foodie Tallerken - Croco - Grøn
-44%50 kr
Før 89,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done By Deer Foodie Tallerken - Croco - Grøn billede

Produktinformation

100% fødevarekvalitet PP med antislip TPE.

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Stel og bestik
EAN: 5712643048176
Varenr.: shopify_DK_8414637195604_46634288611668
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done By Deer Foodie Tallerken - Croco - Grøn
-44%50 kr
Før 89,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by deer Croco foodie børnetallerken Ø20 cm Green
-21%71 kr
Før 89,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done by Deer Foodie Tallerken Croco Grøn
-20%71,96 kr
Før 89,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done by Deer Tallerken - Termoplast - Croco - Green
89,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Foodie tallerken Croco Grøn
89,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Foodie tallerken Croco Grøn
89,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by deer Croco foodie børnetallerken Ø20 cm Green koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by deer Croco foodie børnetallerken Ø20 cm Green koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Loukrudt50 kr50 krKøb
2Mammashop.dk50 kr50 krKøb
3KitchenTime DK71 kr120 krKøb
4KÆRE BØRN - Alt til dit barn71,96 kr71,96 krKøb
5Kids-world.dk89,95 kr89,95 krKøb
6Pixizoo DK89,95 kr89,95 krKøb
7BabySam DK89,95 kr89,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done by deer Croco foodie børnetallerken Ø20 cm Green

PriceData har fulgt prisen på Done by deer Croco foodie børnetallerken Ø20 cm Green i 181 dage. Laveste pris i perioden er 48 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 71,96 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 57 kr.

Den nuværende pris på 50 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 39 prisændringer for Done by deer Croco foodie børnetallerken Ø20 cm Green. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 39 prisændringer for Done by deer Croco foodie børnetallerken Ø20 cm Green de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202650 kr1 kr (2%)
31. maj 202649 kr2 kr (4%)
29. maj 202651 kr2 kr (4%)
28. maj 202653 kr2 kr (4%)
27. maj 202655 kr2,21 kr (4%)
26. maj 202657,21 kr8,21 kr (17%)
24. maj 202649 kr1 kr (2%)
22. maj 202648 kr2 kr (4%)
20. maj 202650 kr2 kr (4%)
17. maj 202648 kr2 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret