Gå til hovedindhold

Done by deer Børneforklæde - Sandfarvet - forklæde - Legekammeraten.dk

Done by DeerForklæderEAN: 5712643048923
Pris fra 99 krtil 119,95 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 20,95 kr (17% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 76 kr 7. maj

Sammenlign priser på Done by deer Børneforklæde - Sandfarvet - forklæde - Legekammeraten.dk og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Legekammeraten.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Done by deer Børneforklæde - Sandfarvet - forklæde - Legekammeraten.dk
-24%99 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Done by deer Børneforklæde - Sandfarvet - forklæde - Legekammeraten.dk billede

Produktinformation

Done by deer Børneforklæde - Sandfarvet Gør børnenes kreative stunder endnu sjovere med Done by Deer Børneforklæde. Dette børnevenlige forklæde kombinerer praktisk design med lækker stil og er perfekt til en bred vifte af aktiviteter. Vandtæt Over

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Tekstil
EAN: 5712643048923
Varenr.: 48243939246405
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done By Deer Forklæde - PU - Lalee - Sand
119,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by deer Børneforklæde - Sandfarvet - forklæde - Legekammeraten.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by deer Børneforklæde - Sandfarvet - forklæde - Legekammeraten.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Legekammeraten.dk99 kr99 krKøb
2Kids-world.dk119,95 kr119,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done by deer Børneforklæde - Sandfarvet - forklæde - Legekammeraten.dk

PriceData har fulgt prisen på Done by deer Børneforklæde - Sandfarvet - forklæde - Legekammeraten.dk i 181 dage. Laveste pris i perioden er 76 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 99 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 88 kr.

Den nuværende pris på 99 kr er 13% over normalprisen. Prisen er steget 30% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for Done by deer Børneforklæde - Sandfarvet - forklæde - Legekammeraten.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for Done by deer Børneforklæde - Sandfarvet - forklæde - Legekammeraten.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 202699 kr23 kr (30%)
7. maj 202676 kr12,96 kr (15%)
1. maj 202688,96 kr12,96 kr (17%)
21. apr. 202676 kr22 kr (22%)
20. apr. 202698 kr7 kr (8%)
17. apr. 202691 kr2,04 kr (2%)
16. apr. 202688,96 kr2,04 kr (2%)
13. apr. 202691 kr8 kr (8%)
11. apr. 202699 kr3,04 kr (3%)
10. apr. 202695,96 kr3,96 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret