Gå til hovedindhold

Done by Deer Børnebestik - Foodie - Celebration - Sand

Done by DeerBestikEAN: 5712643063872

Sammenlign priser på Done by Deer Børnebestik - Foodie - Celebration - Sand og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done by Deer Børnebestik - Foodie - Celebration - Sand
119,95 kr
Til butik
Done by Deer Børnebestik - Foodie - Celebration - Sand billede

Produktspecifikationer

Mærke: Done by Deer
Kategori: Done by Deer Børnebestik
Farve: Beige
Størrelse: OneSize
EAN: 5712643063872
Varenr.: 425656-6502058
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Foodie bestiksæt Celebration Sand
119,95 kr
Til butik
Foodie bestiksæt Celebration Sand billede

Produktinformation

Foodie bestiksæt Celebration Sand fra Done By Deer er det perfekte valg til barnets første måltider. Bestikket er ergonomisk udformet, så det ligger godt i små hænder og gør det nemt for barnet at lære at spise selv. De bløde former og de farverige detaljer gør måltidet sjovere, mens det slidstærke materiale sikrer lang holdbarhed. Sættet består af en gaffel, kniv og ske, som alle tåler opvaskemaskine, hvilket gør rengøringen nem for forældrene.

Produktspecifikationer

Mærke: Done By Deer
Kategori: 672
EAN: 5712643063872
Varenr.: 20bc42ce-7443-4254-b4ed-37b7a1d9d718
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done by Deer Foodie Bestiksæt Celebration Sand
119,95 kr
Til butik
Done by Deer Foodie Bestiksæt Celebration Sand billede

Produktinformation

• Komplet sæt børnevenligt bestik • Afrundede kanter for at gøre de første måltider sikre • Design, der er let at holde på, giver et sikkert greb • Tåler mikroovn og opvaskemaskine, så hverdagen bliver nemmere

Produktspecifikationer

Mærke: Done By Deer
Kategori: BARNET SPISER, Service, Sol, Sommer og Salg, Spise & drikke, Til bords med Done by Deer
EAN: 5712643063872
Varenr.: shopify_ZZ_15739909177717_56800394346869
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by Deer Foodie Bestiksæt - Celebration - Sand
119,95 kr
Til butik
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Done by Deer Foodie Bestiksæt - Celebration - Sand
119,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Foodie bestiksæt Celebration Sand
119,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Børnebestik - Foodie - Celebration - Sand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Børnebestik - Foodie - Celebration - Sand koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kids-world.dk119,95 kr119,95 krKøb
2Pixizoo DK119,95 kr119,95 krKøb
3KÆRE BØRN - Alt til dit barn119,95 kr119,95 krKøb
4Loukrudt119,95 kr119,95 krKøb
5Mammashop.dk119,95 kr119,95 krKøb
6BabySam DK119,95 kr119,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done by Deer Børnebestik - Foodie - Celebration - Sand

PriceData har fulgt prisen på Done by Deer Børnebestik - Foodie - Celebration - Sand i 129 dage. Laveste pris i perioden er 59,98 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 119,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 83 kr.

Den nuværende pris på 119,95 kr er 45% over normalprisen. Prisen er steget 100% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Done by Deer Børnebestik - Foodie - Celebration - Sand. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Done by Deer Børnebestik - Foodie - Celebration - Sand de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026119,95 kr59,97 kr (100%)
15. maj 202659,98 kr18,89 kr (24%)
1. maj 202678,87 kr
30. apr. 202679 kr1 kr (1%)
29. apr. 202680 kr15,96 kr (17%)
21. apr. 202695,96 kr17,09 kr (22%)
13. apr. 202678,87 kr
11. apr. 202679 kr1 kr (1%)
10. apr. 202680 kr1 kr (1%)
9. apr. 202679 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret