Gå til hovedindhold

Done by Deer Aktivitetslegetøj - Sanselegetøj - Happy Clouds

Done By DeerLegetøjEAN: 5712643050216
Pris fra 83,97 krtil 119,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 35,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Done by Deer Aktivitetslegetøj - Sanselegetøj - Happy Clouds og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 83.97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Sanse- & aktivitetsring Happy clouds Farvemix
-30%83,97 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Sanse- & aktivitetsring Happy clouds Farvemix billede

Produktinformation

Stimulerende sanse- og aktivitetsring til din baby! Denne Happy Clouds sanse- og aktivitetsring er designet til at stimulere alle din babys sanser med forskellige teksturer, farver og former. Anbefalet fra 3+ måneder eller når din baby begynder at gribe fat i ting, er denne aktivitetsring perfekt til at fremme finmotorik og hånd-øje-koordination. Aktivitetsringen består af en Ozzo i træ med tekstilvinger, en silikonebidering i form af en sky med 'pop', en plastik sol og ring. De forskellige teksturer er fantastiske til at stimulere gummerne under tandfrembrud, og ringen er let at tage fat i for små hænder. Ryst ringen og lad raslelyden stimulere din babys hørelse. Dette legetøj er perfekt til underholdning på farten og vil hurtigt blive en favorit hos din baby. Fremstillet af bøgetræ, PA, PP, silikone og polyester, er denne aktivitetsring både holdbar og sikker for dit barn.

Produktspecifikationer

Mærke: Done By Deer
Kategori: Bideringe & rangler
EAN: 5712643050216
Varenr.: b1be888e-8909-44ab-964d-6b8d5181380f
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Done by Deer Aktivitetslegetøj - Sanselegetøj - Happy Clouds
119,95 kr
Til butik
Gå til Byhappyme Danmark
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done By Deer, Sanse- Og Aktivitetsring
119,95 kr
Til butik
Done By Deer, Sanse- Og Aktivitetsring billede

Produktinformation

Leg og sansestimulering i én ring Happy Clouds aktivitetsringen fra Done By Deer inviterer til sanselig leg og nysgerrig opdagelse. Ringen kombinerer forskellige overflader og former, som stimulerer barnets følesans og finmotorik. De små figurer

Produktspecifikationer

Mærke: Done By Deer
Kategori: Toys
EAN: 5712643050216
Varenr.: BHMDKDK11471
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Done by Deer Sanse- & Aktivitetsring Happy Clouds Farvemix
119,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Aktivitetslegetøj - Sanselegetøj - Happy Clouds koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Done by Deer Aktivitetslegetøj - Sanselegetøj - Happy Clouds koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BabySam DK83,97 kr83,97 krKøb
2Kids-world.dk119,95 kr119,95 krKøb
3Byhappyme Danmark119,95 kr119,95 krKøb
4KÆRE BØRN - Alt til dit barn119,95 kr119,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Done by Deer Aktivitetslegetøj - Sanselegetøj - Happy Clouds

PriceData har fulgt prisen på Done by Deer Aktivitetslegetøj - Sanselegetøj - Happy Clouds i 182 dage. Laveste pris i perioden er 83,97 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 119,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 105 kr.

Den nuværende pris på 83,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Done by Deer Aktivitetslegetøj - Sanselegetøj - Happy Clouds. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Done by Deer Aktivitetslegetøj - Sanselegetøj - Happy Clouds de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202683,97 kr35,98 kr (30%)
18. mar. 2026119,95 kr23,99 kr (25%)
11. mar. 202695,96 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret