Gå til hovedindhold

Dolce & Gabbana The Only One Intense For Women Edp Spray 30 ml

Pris fra 345 krtil 655 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 310 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 329 kr 21. maj

Sammenlign priser på Dolce & Gabbana The Only One Intense For Women Edp Spray 30 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 345 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dolce & Gabbana The Only One Intense For Women EDP 30 ml
345 kr
Til butik
Dolce & Gabbana The Only One Intense For Women EDP 30 ml billede

Produktinformation

Dolce & Gabbana The Only One Intense er en elegant og rig duft, der forstærker den originale med endnu dybere, kraftigere noter. Denne Eau de Parfum åbner med sprudlende grønne æbler og appelsin, før den går over i et hjerte af jasmin og appelsinblomst, alle afbalanceret af den varme vanilje og tonkabønne i basen. Ideel til aftenbrug, udstråler denne duft selvsikkerhed og sofistikation.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 8057971186686
EAN: 8057971186686
Varenr.: 3320651
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Dolce & Gabbana The Only One Intense For Women Edp Spray 30 ml
402 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dolce & Gabbana The Only One Intense EdP (30ml)
-31%487 kr
Før 710 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dolce & Gabbana The Only One Intense EdP (30ml) billede

Produktinformation

The Only One Eau De Parfum Intense bygger videre på den blomstrende arv fra The Only One-duftlinjen med en ny, fængslende duft. Ligesom den kvinde, den repræsenterer, er den sofistikerede duft en kombination af intensitet og sensualitet. Uimodståeligt feminin og sensuel finder vi den unikke signaturduft i den uventede kombination af sprudlende italiensk mandarin og gylden appelsinblomst, der møder kontrasten fra hypnotiserende mørk vanilje. Femininitet når et nyt niveau med The Only One Eau De Parfum Intense, den seneste udgivelse i The Only One-duftlinjen fra Dolce & Gabbana. Mens The Only One Eau De Parfum introducerede en strålende og hypnotiserende essens, og The Only One 2 Eau De Parfum indfangede essensen af lidenskab, fejrer The Only One Eau de Parfum Intense nu de mest fortryllende og fascinerende egenskaber ved The Only One-kvinden Topnote: Appelsinblomst Hjertenote: Neroli Basenote: Varm vanilje .

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Parfum til hende
Vægt: 269g
Artikel nr.: 48562
EAN: 8057971186686
Varenr.: B057303
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dolce&Gabbana The Only One Intense Eau De Parfum 30ml
-25%487 kr
Før 650 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Dolce & Gabbana The Only One Eau De Parfum Intense 30 ml
533 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Dolce & Gabbana The Only One Intense Eau de Parfum - 30 ml
571 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Dolce & Gabbana The Only One Eau De Parfum Intense 30 ml
655 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana The Only One Intense For Women Edp Spray 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana The Only One Intense For Women Edp Spray 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK345 kr384 krKøb
2Teknikproffset DK402 kr451 krKøb
3Bangerhead DK487 kr487 krKøb
4Cocopanda DK487 kr487 krKøb
5Lyko DK533 kr533 krKøb
6NordicFeel DK571 kr571 krKøb
7EauDeParfum.dk655 kr655 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dolce & Gabbana The Only One Intense For Women Edp Spray 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Dolce & Gabbana The Only One Intense For Women Edp Spray 30 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 329 kr (registreret d. 6. marts 2026), højeste er 497 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 396 kr.

Den nuværende pris på 345 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Dolce & Gabbana The Only One Intense For Women Edp Spray 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Dolce & Gabbana The Only One Intense For Women Edp Spray 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026345 kr16 kr (5%)
21. maj 2026329 kr10 kr (3%)
20. maj 2026339 kr127 kr (27%)
30. apr. 2026466 kr137 kr (42%)
18. apr. 2026329 kr7 kr (2%)
17. apr. 2026336 kr4 kr (1%)
15. apr. 2026332 kr3 kr (1%)
13. apr. 2026329 kr7 kr (2%)
11. apr. 2026336 kr3 kr (1%)
10. apr. 2026333 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret