Gå til hovedindhold

Dolce & Gabbana The Only One For Women Edp Spray 30 ml

Pris fra 410 krtil 793,69 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 383,69 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 382,65 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Dolce & Gabbana The Only One For Women Edp Spray 30 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 410 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dolce & Gabbana The Only One EDP 30ml
410 kr
Til butik
Dolce & Gabbana The Only One EDP 30ml billede

Produktinformation

Dolce & Gabbana The Only One Eau de Parfum for Women 30 ml er en forførende og moderne duft, der fanger essensen af den nutidige kvinde. Den åbner med en strålende kombination af delikate blomster- og citrusnoter, som straks vækker sanserne og skaber en let, men alligevel intens aura. I hjertet udvikler duften sig med varme og forførende akkorder, der understreger dens feminine karakter og giver et sofistikeret udtryk. Basen afrundes med en harmonisk blanding af orientalske og træagtige nuancer, hvilket sikrer en langvarig og mindeværdig dufterfaring. Denne komposition er perfekt til kvinder, der ønsker at udstråle både styrke og elegance i alle livets øjeblikke.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 8057971184897
EAN: 8057971184897
Varenr.: 3358177
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dolce&Gabbana The Only One Eau De Parfum 30ml
-25%449 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dolce & Gabbana The Only One EdP (30ml)
-30%456 kr
Før 650 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dolce & Gabbana The Only One EdP (30ml) billede

Produktinformation

The Only One er en skøn og varm blomsterduft af violer. Denne duft hylder en unik kvinde - hende der bliver set, hørt og elsket, og som er ?The Only One?. Top noter af violer og citrus åbner duften som en livlig blomsterbuket. I hjertet er en forførende blanding af kaffe og jasmin. En base af vanilje og patchouli skaber en let krydret blomster sensation. Varm og betagende ligesom bæren af duften.

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Parfum til hende
Vægt: 272g
Artikel nr.: 55568
EAN: 8057971184897
Varenr.: B046344
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Dolce & Gabbana The Only One For Women Edp Spray 30 ml
470 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Dolce & Gabbana The Only One EdP 30 ml
491 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Dolce & Gabbana The Only One Eau de Parfum - 30 ml
521 kr
Til butik
Gå til Brandshop
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Dolce & Gabbana The Only One EDP, 30 ml.
793,69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana The Only One For Women Edp Spray 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana The Only One For Women Edp Spray 30 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK410 kr449 krKøb
2Cocopanda DK449 kr449 krKøb
3Bangerhead DK456 kr456 krKøb
4Teknikproffset DK470 kr519 krKøb
5Lyko DK491 kr491 krKøb
6NordicFeel DK521 kr521 krKøb
7Brandshop793,69 kr793,69 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dolce & Gabbana The Only One For Women Edp Spray 30 ml

PriceData har fulgt prisen på Dolce & Gabbana The Only One For Women Edp Spray 30 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 350 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 635 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 428 kr.

Den nuværende pris på 410 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Dolce & Gabbana The Only One For Women Edp Spray 30 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Dolce & Gabbana The Only One For Women Edp Spray 30 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026410 kr1 kr (0%)
28. maj 2026409 kr1 kr (0%)
7. maj 2026410 kr1 kr (0%)
2. maj 2026409 kr1 kr (0%)
1. maj 2026410 kr17 kr (4%)
30. apr. 2026393 kr17 kr (4%)
23. apr. 2026410 kr
10. apr. 2026409,04 kr
9. apr. 2026410 kr1 kr (0%)
8. apr. 2026409 kr9,15 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret