Gå til hovedindhold

Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Eau de Parfum - 50 ml

Dolce & GabbanaEau de Parfum til hamEAN: 8056669925699
Pris fra 524 krtil 759 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 235 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Eau de Parfum - 50 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 524 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme Eau De Parfum 50ml
-20%524 kr
Før 655 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme Eau De Parfum 50ml billede

Produktinformation

Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme Eau De Parfum er en parfume fra Dolce&Gabbana, lys og raffineret med en maskulin kombination af friske, aromatiske og træagtige duftnuancer.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume
Artikel nr.: 73710
EAN: 8056669925699
Varenr.: 3355300
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme EDP 50 ml
-28%551 kr
Før 760 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme EDP 50 ml billede

Produktinformation

Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme EDP fremkalder havbrisen, der kærtegner huden. En lys duft, som har en usædvanlig ingrediens i sit hjerte: Seawater Cypress, hvis æteriske olie udvindes, efter at grenene har været nedsænket i havvand. De aromatiske n...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Perfume & Cologne
EAN: 8056669925699
Varenr.: 124194
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Eau de Parfum 50 ml
564 kr
Til butik
Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Eau de Parfum 50 ml billede

Produktinformation

Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme Eau de Parfum fremkalder havbrisen, der kærtegner huden. En lys duft, som har en usædvanlig ingrediens i sit hjerte: Seawater Cypress, hvis æteriske olie udvindes, efter at grenene har været nedsænket i havvand. De aromatiske noter blander sig med salte og mineralske nuancer og giver en autentisk maskulin friskhed.DESIGNDen gennemsigtige glasflaske fremviser duftens lyse gyldne nuancer, mens de bølgende linjer er pyntet med elegante gulddetaljer. Den blå emaljerede hætte, inspireret af keramik fra Amalfikysten, kompletteres af det berømte DG-monogram i guld.Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme Eau de Parfum: gylden, lys, raffineret.Duften blev skabt af Alberto Morillas eksklusivt for Dolce&Gabbana.TOPNOTERDuften åbner med den livlige citrusfriskhed fra Calabriansk gulmandarin.HJERTENOTERI hjertet findes et akkord af aromatiske og salte noter takket være Seawater Cypress.BASNOTERDuften afsluttes på en sensuel base af cedertræ, hvilket skaber en raffineret, træagtig og moderne komposition.Ingredienser:Gulmandarin: sprudlende sødmeSeawater Cypress: salt og aromatiskCedertræ: beslutsom og sensuel Anvendelse: Påfør på pulspunkter: håndled, indersiden af albuerne og halsen. Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Eau de Parfum 50 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Parfum
Størrelse: 50.000000000
Artikel nr.: 73710
EAN: 8056669925699
Varenr.: 1024-487-0050
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme EdP (50 ml)
-16%639 kr
Før 760 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Eau de Parfum - 50 ml
684 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Eau De Parfum 50 ml
759 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Eau de Parfum - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Eau de Parfum - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK524 kr524 krKøb
2NiceHair.dk551 kr551 krKøb
3Lyko DK564 kr564 krKøb
4Bangerhead DK639 kr639 krKøb
5NordicFeel DK684 kr684 krKøb
6EauDeParfum.dk759 kr759 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Eau de Parfum - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Eau de Parfum - 50 ml i 56 dage. Laveste pris i perioden er 524 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 760 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 630 kr.

Den nuværende pris på 524 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Eau de Parfum - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Eau de Parfum - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026524 kr27 kr (5%)
28. apr. 2026551 kr133 kr (19%)
22. apr. 2026684 kr76 kr (10%)
7. apr. 2026760 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret