Gå til hovedindhold

Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Eau de Parfum - 200 ml

Pris fra 1.007 krtil 1.417 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 410 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Eau de Parfum - 200 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1007 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme Eau De Parfum 200ml
-20%1.007 kr
Før 1.259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme Eau De Parfum 200ml billede

Produktinformation

Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme Eau De Parfum er en parfume fra Dolce&Gabbana, lys og raffineret med en maskulin kombination af friske, aromatiske og træagtige nuancer.

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume
Artikel nr.: 73708
EAN: 8056669925712
Varenr.: 3355302
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme EDP 200 ml
-33%1.050 kr
Før 1.570 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme EDP 200 ml billede

Produktinformation

Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme EDP fremkalder havbrisen, der kærtegner huden. En lys duft, som har en usædvanlig ingrediens i sit hjerte: Seawater Cypress, hvis æteriske olie udvindes, efter at grenene har været nedsænket i havvand. De aromatiske n...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Perfume & Cologne
EAN: 8056669925712
Varenr.: 124196
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Eau de Parfum 200 ml
1.168 kr
Til butik
Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Eau de Parfum 200 ml billede

Produktinformation

Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme Eau de Parfum fremkalder havbrisen, der kærtegner huden. En lys duft, som har en usædvanlig ingrediens i sit hjerte: Seawater Cypress, hvis æteriske olie udvindes, efter at grenene har været nedsænket i havvand. De aromatiske noter blander sig med salte og mineralske nuancer og giver en autentisk maskulin friskhed.DESIGNDen gennemsigtige glasflaske fremviser duftens lyse gyldne nuancer, mens de bølgende linjer er pyntet med elegante gulddetaljer. Den blå emaljerede hætte, inspireret af keramik fra Amalfikysten, kompletteres af det berømte DG-monogram i guld.Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme Eau de Parfum: gylden, lys, raffineret.Duften blev skabt af Alberto Morillas eksklusivt for Dolce&Gabbana.TOPNOTERDuften åbner med den livlige citrusfriskhed fra Calabriansk gulmandarin.HJERTENOTERI hjertet findes et akkord af aromatiske og salte noter takket være Seawater Cypress.BASNOTERDuften afsluttes på en sensuel base af cedertræ, hvilket skaber en raffineret, træagtig og moderne komposition.Ingredienser:Gulmandarin: sprudlende sødmeSeawater Cypress: salt og aromatiskCedertræ: beslutsom og sensuel Anvendelse: Påfør på pulspunkter: håndled, indersiden af albuerne og halsen. Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Eau de Parfum 200 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Parfum
Størrelse: 200.000000000
Artikel nr.: 73708
EAN: 8056669925712
Varenr.: 1024-487-0200
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Eau de Parfum - 200 ml
1.417 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Eau de Parfum - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Eau de Parfum - 200 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK1.007 kr1.007 krKøb
2NiceHair.dk1.050 kr1.050 krKøb
3Lyko DK1.168 kr1.168 krKøb
4NordicFeel DK1.417 kr1.417 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Eau de Parfum - 200 ml

PriceData har fulgt prisen på Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Eau de Parfum - 200 ml i 56 dage. Laveste pris i perioden er 1.007 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 1.572 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.406 kr.

Den nuværende pris på 1.007 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Eau de Parfum - 200 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Eau de Parfum - 200 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 20261.007 kr43 kr (4%)
28. apr. 20261.050 kr287 kr (21%)
22. apr. 20261.337 kr232 kr (15%)
14. apr. 20261.569 kr1 kr (0%)
10. apr. 20261.570 kr2 kr (0%)
9. apr. 20261.572 kr2 kr (0%)
8. apr. 20261.570 kr2 kr (0%)
7. apr. 20261.572 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret