Gå til hovedindhold

Dolce & Gabbana L'imperatrice Pour Femme EDT 50 ml

Pris fra 394,47 krtil 630 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 235,53 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 315 kr 31. maj

Sammenlign priser på Dolce & Gabbana L'imperatrice Pour Femme EDT 50 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 394.47 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Dolce & Gabbana L'imperatrice Pour Femme EDT 50 ml
-37%394,47 kr
Før 630 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dolce & Gabbana L'imperatrice Pour Femme EDT 50 ml billede

Produktinformation

Dolce & Gabbana L'impératrice Pour Femme EDT er en forførende og feminin duft til den eventyrlystne kvinde. Duften åbner op med frugtige noter af rabarber, kiwi og pink peber. Hjerte noterne blomstrer frem med jasmin, cyclamen og mild vandmelon. Den

Produktspecifikationer

EAN: 8057971182039
Varenr.: 85058
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dolce&Gabbana L'Imperatrice Eau De Toilette 50ml
-15%429 kr
Før 505 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dolce & Gabbana L´Imperatrice EdT (50ml)
-31%434 kr
Før 630 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dolce & Gabbana L´Imperatrice EdT (50ml) billede

Produktinformation

En mousserende blomster & frugtagtig duft Top noter: Rabarber, Rød koriander, Kiwi Akkord Hjerte noter: Pink Cyklamen, Frisk Vandmelon Akkord, Jasmin Blade Bund noter: Moskus Noter, Sandeltræ, Grapefrugt Træsort

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Toilette til hende
Vægt: 285g
Artikel nr.: 55581
EAN: 8057971182039
Varenr.: B023185
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Dolce & Gabbana L´Imperatrice Eau de Toilette - 50 ml
504 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Dolce & Gabbana L´Imperatrice Eau de Toilette 50 ml
630 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana L'imperatrice Pour Femme EDT 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana L'imperatrice Pour Femme EDT 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk394,47 kr394,47 krKøb
2Cocopanda DK429 kr429 krKøb
3Bangerhead DK434 kr434 krKøb
4NordicFeel DK504 kr504 krKøb
5Lyko DK630 kr630 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dolce & Gabbana L'imperatrice Pour Femme EDT 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Dolce & Gabbana L'imperatrice Pour Femme EDT 50 ml i 182 dage. Laveste pris i perioden er 299 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 462 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 372 kr.

Den nuværende pris på 394,47 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Dolce & Gabbana L'imperatrice Pour Femme EDT 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Dolce & Gabbana L'imperatrice Pour Femme EDT 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026394,47 kr79,47 kr (25%)
31. maj 2026315 kr114 kr (27%)
30. maj 2026429 kr114 kr (36%)
21. maj 2026315 kr79,52 kr (20%)
18. maj 2026394,52 kr79,52 kr (25%)
12. maj 2026315 kr79,52 kr (20%)
11. maj 2026394,52 kr
8. maj 2026394,56 kr79,56 kr (25%)
28. apr. 2026315 kr79,59 kr (20%)
24. apr. 2026394,59 kr56,41 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret