Gå til hovedindhold

Dolce & Gabbana Dolce Magnolia Eau de Parfum - 75 ml

Pris fra 685 krtil 920 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 235 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 666 kr 12. mar.

Sammenlign priser på Dolce & Gabbana Dolce Magnolia Eau de Parfum - 75 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 685 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dolce&Gabbana Dolce Magnolia Eau De Parfum 75ml
-15%685 kr
Før 807 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dolce&Gabbana Dolce Magnolia Eau De Parfum 75ml billede

Produktinformation

Dolce&Gabbana Dolce Magnolia Eau de Parfum er en parfume, der inviterer dig til at nyde livets små øjeblikke gennem en blød og elegant duftoplevelse.

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Parfum
Artikel nr.: 73578
EAN: 8056669927396
Varenr.: 3356487
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Dolce & Gabbana Dolce Magnolia EDP 75 ml
-25%693,75 kr
Før 925 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dolce & Gabbana Dolce Magnolia EDP 75 ml billede

Produktinformation

Dolce & Gabbana Dolce Magnolia EDP er en invitation til at omfavne livets sødeste øjeblikke og skønheden i de simple glæder. En duft, der blidt kærtegner huden og forvandler flygtige øjeblikke til varige minder. Designet Dolce Magnolia Eau de Parfum præse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Perfume & Cologne
EAN: 8056669927396
Varenr.: 124208
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Dolce & Gabbana Dolce Magnolia Eau de Parfum 75 ml
694 kr
Til butik
Dolce & Gabbana Dolce Magnolia Eau de Parfum 75 ml billede

Produktinformation

Dolce&Gabbana Dolce Magnolia Eau de Parfum er en invitation til at omfavne livets sødeste øjeblikke og skønheden i de simple glæder. En duft, der blidt kærtegner huden og forvandler flygtige øjeblikke til varige minder.DESIGNETDolce Magnolia Eau de Parfum præsenteres i den ikoniske flakon fra Dolce Collection, klædt i en delikat koralrosa nuance og kronet med en blød rosa blomsterhætte, afsluttet med en elegant sort sløjfe.Dolce&Gabbana Dolce Magnolia Eau de Parfum: et åndedrag af ro midt i kaosset.Duften er skabt af Jérôme Di Marino eksklusivt for Dolce&Gabbana.TOPDuften åbner med saftige, sprudlende noter af grønt pære.HJERTEHjertet afslører de bløde og silkefine nuancer af magnolia, som tilføjer et strejf af lysende elegance.BASEI basen omslutter en cremet is-accord sanserne med sin varme og trøstende gourmand-rundhed.Grønt pære: saftig og livlig.Magnolia: blød og elegant.Cremet gelato: sød og omsluttende. Anvendelse: Spray på pulspunkter som håndled, hals og décolleté. For en mere langvarig duft, påfør efter fugtighedscreme og undgå at gnide duften ind i huden. Dolce & Gabbana Dolce Magnolia Eau de Parfum 75 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Parfum
Størrelse: 75.000000000
Artikel nr.: 73578
EAN: 8056669927396
Varenr.: 1024-492-0075
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dolce&Gabbana Dolce Magnolia EdP
-16%774 kr
Før 925 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Dolce & Gabbana Dolce Magnolia Eau de Parfum - 75 ml
832 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Dolce & Gabbana Dolce Magnolia Eau De Parfum 75 ml
920 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana Dolce Magnolia Eau de Parfum - 75 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana Dolce Magnolia Eau de Parfum - 75 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK685 kr685 krKøb
2NiceHair.dk693,75 kr693,75 krKøb
3Lyko DK694 kr694 krKøb
4Bangerhead DK774 kr774 krKøb
5NordicFeel DK832 kr832 krKøb
6EauDeParfum.dk920 kr920 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dolce & Gabbana Dolce Magnolia Eau de Parfum - 75 ml

PriceData har fulgt prisen på Dolce & Gabbana Dolce Magnolia Eau de Parfum - 75 ml i 90 dage. Laveste pris i perioden er 666 kr (registreret d. 12. marts 2026), højeste er 924 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 785 kr.

Den nuværende pris på 685 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Dolce & Gabbana Dolce Magnolia Eau de Parfum - 75 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Dolce & Gabbana Dolce Magnolia Eau de Parfum - 75 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026685 kr8,75 kr (1%)
28. apr. 2026693,75 kr138,25 kr (17%)
25. apr. 2026832 kr29 kr (4%)
24. apr. 2026803 kr3 kr (0%)
23. apr. 2026800 kr1 kr (0%)
21. apr. 2026801 kr2 kr (0%)
20. apr. 2026799 kr2 kr (0%)
19. apr. 2026801 kr3 kr (0%)
18. apr. 2026798 kr122 kr (13%)
15. apr. 2026920 kr124 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret