Gå til hovedindhold

Dolce & Gabbana - Dolce Magnolia Eau de Parfum - 50 ml

Pris fra 541 krtil 750 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 209 kr (28% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Dolce & Gabbana - Dolce Magnolia Eau de Parfum - 50 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 541 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dolce&Gabbana Dolce Magnolia Eau De Parfum 50ml
-15%541 kr
Før 637 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dolce&Gabbana Dolce Magnolia Eau De Parfum 50ml billede

Produktinformation

Dolce&Gabbana Dolce Magnolia Eau de Parfum er en parfume, der inviterer dig til at nyde livets små øjeblikke gennem en blød og elegant duftoplevelse.

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Parfum
Artikel nr.: 73579
EAN: 8056669927389
Varenr.: 3356488
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Dolce & Gabbana Dolce Magnolia EDP 50 ml
-25%561,75 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dolce & Gabbana Dolce Magnolia EDP 50 ml billede

Produktinformation

Dolce & Gabbana Dolce Magnolia EDP er en invitation til at omfavne livets sødeste øjeblikke og skønheden i de simple glæder. En duft, der blidt kærtegner huden og forvandler flygtige øjeblikke til varige minder. Designet Dolce Magnolia Eau de Parfum præse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Perfume & Cologne
EAN: 8056669927389
Varenr.: 124209
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Dolce & Gabbana Dolce Magnolia Eau de Parfum 50 ml
562 kr
Til butik
Dolce & Gabbana Dolce Magnolia Eau de Parfum 50 ml billede

Produktinformation

Dolce&Gabbana Dolce Magnolia Eau de Parfum er en invitation til at omfavne livets sødeste øjeblikke og skønheden i de simple glæder. En duft, der blidt kærtegner huden og forvandler flygtige øjeblikke til varige minder.DESIGNETDolce Magnolia Eau de Parfum præsenteres i den ikoniske flakon fra Dolce Collection, klædt i en delikat koralrosa nuance og kronet med en blød rosa blomsterhætte, afsluttet med en elegant sort sløjfe.Dolce&Gabbana Dolce Magnolia Eau de Parfum: et åndedrag af ro midt i kaosset.Duften er skabt af Jérôme Di Marino eksklusivt for Dolce&Gabbana.TOPDuften åbner med saftige, sprudlende noter af grønt pære.HJERTEHjertet afslører de bløde og silkefine nuancer af magnolia, som tilføjer et strejf af lysende elegance.BASEI basen omslutter en cremet is-accord sanserne med sin varme og trøstende gourmand-rundhed.Grønt pære: saftig og livlig.Magnolia: blød og elegant.Cremet gelato: sød og omsluttende. Anvendelse: Spray på pulspunkter som håndled, hals og décolleté. For en mere langvarig duft, påfør efter fugtighedscreme og undgå at gnide duften ind i huden. Dolce & Gabbana Dolce Magnolia Eau de Parfum 50 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Parfum
Størrelse: 50.000000000
Artikel nr.: 73579
EAN: 8056669927389
Varenr.: 1024-492-0050
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Dolce&Gabbana Dolce Magnolia EdP
-18%613 kr
Før 749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Dolce & Gabbana - Dolce Magnolia Eau de Parfum - 50 ml
-14%645 kr
Før 750 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Dolce & Gabbana Dolce Magnolia Eau de Parfum - 50 ml
657 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Dolce & Gabbana Dolce Magnolia Eau De Parfum 50 ml
750 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana - Dolce Magnolia Eau de Parfum - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dolce & Gabbana - Dolce Magnolia Eau de Parfum - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK541 kr541 krKøb
2NiceHair.dk561,75 kr561,75 krKøb
3Lyko DK562 kr562 krKøb
4Bangerhead DK613 kr613 krKøb
5BilligParfume.dk645 kr645 krKøb
6NordicFeel DK657 kr657 krKøb
7EauDeParfum.dk750 kr750 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dolce & Gabbana - Dolce Magnolia Eau de Parfum - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Dolce & Gabbana - Dolce Magnolia Eau de Parfum - 50 ml i 91 dage. Laveste pris i perioden er 541 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 730 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 624 kr.

Den nuværende pris på 541 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Dolce & Gabbana - Dolce Magnolia Eau de Parfum - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Dolce & Gabbana - Dolce Magnolia Eau de Parfum - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026541 kr20,75 kr (4%)
28. apr. 2026561,75 kr83,25 kr (13%)
21. apr. 2026645 kr1 kr (0%)
20. apr. 2026644 kr2 kr (0%)
19. apr. 2026646 kr3 kr (0%)
18. apr. 2026643 kr2 kr (0%)
15. apr. 2026645 kr4 kr (1%)
11. apr. 2026641 kr3 kr (0%)
10. apr. 2026638 kr2 kr (0%)
9. apr. 2026640 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret