Gå til hovedindhold

Doctor Babor Resurface Renewal Cream 50 ml

BaborHudplejeEAN: 4015165368816
Pris fra 574 krtil 1.031 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 457 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 507 kr 1. maj

Sammenlign priser på Doctor Babor Resurface Renewal Cream 50 ml og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 574 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BABOR Resurface Renewal Cream
574 kr
Til butik
BABOR Resurface Renewal Cream billede

Produktinformation

DOCTOR BABOR RENEWAL CREAM 50ml

Produktspecifikationer

Mærke: BABOR
Kategori: Ansigtspleje
Artikel nr.: 4015165368816
EAN: 4015165368816
Varenr.: 3318364
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Babor Resurface Renewal Cream 50 ml
678 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BABOR DOCTOR BABOR Renewal Cream (50 ml)
-33%731 kr
Før 1.085 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BABOR DOCTOR BABOR Renewal Cream (50 ml) billede

Produktinformation

Tredobbelt Pro-Retinol-effekt med retinylpalmitat, indkapslet retinol og bakuchiol, der understøtter hudens fornyelse, forbedrer hudens struktur, elasticitet og fasthed. Aminosyrer, niacinamid og F-vitamin giver næring og beskyttelse for at styrke hudens barriere og gøre huden mere modstandsdygtig. Resultat: Mere raffineret, glattere og mere jævn hudtone.

Produktspecifikationer

Mærke: BABOR
Kategori: Fugtning
Vægt: 252g
Artikel nr.: 402695
EAN: 4015165368816
Varenr.: B091736
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Doctor Babor Resurface Renewal Cream 50 ml
742 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Babor DOC Renewal Cream 50 ml
1.031 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Doctor Babor Resurface Renewal Cream 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Doctor Babor Resurface Renewal Cream 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK574 kr613 krKøb
2Teknikproffset DK678 kr727 krKøb
3Bangerhead DK731 kr731 krKøb
4Beautycos DK742 kr742 krKøb
5NordicFeel DK1.031 kr1.031 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Doctor Babor Resurface Renewal Cream 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Doctor Babor Resurface Renewal Cream 50 ml i 178 dage. Laveste pris i perioden er 507 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 742 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 661 kr.

Den nuværende pris på 574 kr er 13% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Doctor Babor Resurface Renewal Cream 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Doctor Babor Resurface Renewal Cream 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026574 kr37 kr (7%)
17. maj 2026537 kr55 kr (9%)
16. maj 2026592 kr150 kr (20%)
8. maj 2026742 kr205 kr (38%)
5. maj 2026537 kr30 kr (6%)
1. maj 2026507 kr29 kr (5%)
19. apr. 2026536 kr142 kr (21%)
18. apr. 2026678 kr64 kr (9%)
2. apr. 2026742 kr205 kr (38%)
20. feb. 2026537 kr55 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret