Gå til hovedindhold

Doctor Babor Clarifying Daily Blemish Control Cleansing Gel 150 m

BaborHudplejeEAN: 4015165368847
Pris fra 173 krtil 322 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 149 kr (46% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Doctor Babor Clarifying Daily Blemish Control Cleansing Gel 150 m og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 173 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Babor Clarifying Daily Blemish Control Cleansing Gel 150 ml
173 kr
Til butik
Babor Clarifying Daily Blemish Control Cleansing Gel 150 ml billede

Produktinformation

Varemærke: Babor, Navn: Babor Clarifying Daily Blemish Control Cleansing Gel 150 ml.

Produktspecifikationer

Mærke: Babor
Kategori: Rengøring
EAN: 4015165368847
Varenr.: C88105
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BABOR Clarifying Daily Blemish Control Cleansing G
196 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BABOR DOCTOR BABOR Daily Blemish Control Cleansing Gel (150 ml)
-40%204 kr
Før 340 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BABOR DOCTOR BABOR Daily Blemish Control Cleansing Gel (150 ml) billede

Produktinformation

En mild rens med milde overfladeaktive stoffer, der renser uren hud i dybden og renser porerne. Renser effektivt huden og fjerner døde hudceller med salicylsyrens eksfolierende egenskaber. Det indeholdte panthenol har en beroligende effekt. Resultat: Spændingsfri, klar hud.

Produktspecifikationer

Mærke: BABOR
Kategori: Rensegel
Vægt: 189g
Artikel nr.: 402703
EAN: 4015165368847
Varenr.: B091744
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Doctor Babor Clarifying Daily Blemish Control Cleansing Gel 150 m
-20%274 kr
Før 343 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Babor DOC Daily Blemish Control Cleansing Gel 150 ml
322 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Doctor Babor Clarifying Daily Blemish Control Cleansing Gel 150 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Doctor Babor Clarifying Daily Blemish Control Cleansing Gel 150 m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK173 kr222 krKøb
2Proshop DK196 kr235 krKøb
3Bangerhead DK204 kr204 krKøb
4Cocopanda DK274 kr274 krKøb
5NordicFeel DK322 kr322 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Doctor Babor Clarifying Daily Blemish Control Cleansing Gel 150 m

PriceData har fulgt prisen på Doctor Babor Clarifying Daily Blemish Control Cleansing Gel 150 m i 149 dage. Laveste pris i perioden er 173 kr (registreret d. 28. april 2026), højeste er 269 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 222 kr.

Den nuværende pris på 173 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Doctor Babor Clarifying Daily Blemish Control Cleansing Gel 150 m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Doctor Babor Clarifying Daily Blemish Control Cleansing Gel 150 m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026173 kr31 kr (15%)
14. maj 2026204 kr51 kr (20%)
12. maj 2026255 kr51 kr (25%)
11. maj 2026204 kr51 kr (20%)
9. maj 2026255 kr51 kr (25%)
8. maj 2026204 kr31 kr (18%)
28. apr. 2026173 kr6 kr (3%)
27. apr. 2026179 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026180 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026181 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret