Gå til hovedindhold

Doctor Babor Instant Soothing Ampoule Serum Concentrate 14 ml 7 stk.

BaborHudplejeEAN: 4015165369028
Pris fra 252 krtil 438 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 186 kr (42% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Doctor Babor Instant Soothing Ampoule Serum Concentrate 14 ml 7 stk. og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 252 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Babor Sensitive Instant Soothing Ampoule Serum Concentrate 14 ml
252 kr
Til butik
Babor Sensitive Instant Soothing Ampoule Serum Concentrate 14 ml billede

Produktinformation

Varemærke: Babor, Navn: Babor Sensitive Instant Soothing Ampoule Serum Concentrate 14 ml.

Produktspecifikationer

Mærke: Babor
Kategori: Hudserum
EAN: 4015165369028
Varenr.: C84483
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BABOR Sensitive Instant Soothing Ampoule Serum Con
268 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Babor Instant Soothing Ampoule Serum Concentrate (14 ml)
-33%309 kr
Før 460 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Babor Instant Soothing Ampoule Serum Concentrate (14 ml) billede

Produktinformation

Ampulkoncentrat til øjeblikkelig lindring af irriteret og stresset hud. Beta-glucan, mikrosølv og multimolekylære hyaluronsyrer lindrer hurtigt rødme,irritation og stramhed. Reduceret hudfølsomhed ved regelmæssig brug. Resultat: En rolig og afbalanceret hud.

Produktspecifikationer

Mærke: BABOR
Kategori: Ampuller
Vægt: 51g
Artikel nr.: 402741
EAN: 4015165369028
Varenr.: B094008
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
319 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Babor DOC Instant Soothing Ampoule Serum Concentrate 14 ml
438 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Doctor Babor Instant Soothing Ampoule Serum Concentrate 14 ml 7 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Doctor Babor Instant Soothing Ampoule Serum Concentrate 14 ml 7 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK252 kr301 krKøb
2Proshop DK268 kr307 krKøb
3Bangerhead DK309 kr309 krKøb
4Beautycos DK319 kr348 krKøb
5NordicFeel DK438 kr438 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Doctor Babor Instant Soothing Ampoule Serum Concentrate 14 ml 7 stk.

PriceData har fulgt prisen på Doctor Babor Instant Soothing Ampoule Serum Concentrate 14 ml 7 stk. i 172 dage. Laveste pris i perioden er 248 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 319 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 280 kr.

Den nuværende pris på 252 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 21% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Doctor Babor Instant Soothing Ampoule Serum Concentrate 14 ml 7 stk.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Doctor Babor Instant Soothing Ampoule Serum Concentrate 14 ml 7 stk. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026252 kr53 kr (17%)
20. maj 2026305 kr14 kr (4%)
19. maj 2026319 kr14 kr (5%)
17. maj 2026305 kr14 kr (4%)
16. maj 2026319 kr12 kr (4%)
15. maj 2026307 kr12 kr (4%)
13. maj 2026319 kr11 kr (4%)
9. maj 2026308 kr11 kr (3%)
8. maj 2026319 kr67 kr (27%)
19. apr. 2026252 kr14 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret