Gå til hovedindhold

Boligcenter Dock Stige 3-Trin Sølv 58 x 77 x 144 cm Aluminium

BoligcenterBådstigerEAN: 8721288713599
Pris fra 1.049 krtil 1.100 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 51 kr (5% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Dock Stige 3-Trin Sølv 58 x 77 x 144 cm Aluminium og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1049 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Dock Stige 3-Trin Sølv 58 x 77 x 144 cm Aluminium
-28%1.049 kr
Før 1.450 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dock Stige 3-Trin Sølv 58 x 77 x 144 cm Aluminium billede

Produktinformation

Denne Dock Ladder er en rigtig perle, der kombinerer praktisk brug med stil og gør din tid ved vandet endnu bedre. Den er lavet af topkvalitets aluminium og har en glat, skridsikker overflade, så den både er sikker og nem at bruge. Dens moderne design med rene linjer er uden besvær og passer perfekt ind i enhver udendørs vibe. Den er også super nem at samle - tag blot en skruetrækker og en boremaskine, så er du klar. Derfor er den et populært valg for både ejere og vandentusiaster. Holdbar Aluminiumsstruktur: Lavet af stærk aluminium, bygget til at holde, selv under barske forhold. Den er stærk, men let, så du nemt kan håndtere den og få mange års brug ved vandet.Indhold i Kassen: I kassen finder du en praktisk foldbar dock ladder, et robust 3 m reb og otte sæt bolte og møtrikker, så du har alt, hvad du behøver for en sikker og nem opsætning. Disse dele sikrer stabilitet og står klar til brug ved vandet.Skridsikker Design: Med sin skridsikre overflade giver denne ladder godt greb, hvilket hjælper med at forhindre glid og øger sikkerheden, når du klatrer ind og ud af både eller op på dokken. Teksturen giver et solidt fodfæste, der gør den til et sikkert valg, selv når det er vådt.Vejrbeskyttelse: Den anodiserede finish tilføjer et lag beskyttelse, modarbejder korrosion og holder ladderen flot og sølvfarvet, uanset hvor meget vand den udsættes for. Denne finish hjælper med at holde ladderen pæn og funktionel i lang tid.Nem Vedligeholdelse: Denne ladder er super nem at passe på - en hurtig aftørring med en fugtig klud holder den ren. Vi anbefaler at undgå hårde kemikalier eller skrubbere for at holde den skinnende og velfungerende i mange år. Farve: SølvMateriale: AluminiumSlutte: AnodiseretSamlede dimensioner: 58 x 77 x 144 CM (L x B x H)Vægt: 5.25 kgSkridsikker designRidsefaste materialerIndendørs / ude...

Produktspecifikationer

Kategori: Bådstiger
Vægt: 6.8g
EAN: 8721288713599
Varenr.: 1731243
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Dock Stige 3-Trin Sølv 58 x 77 x 144 cm Aluminium
-27%1.069 kr
Før 1.470 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dock Stige 3-Trin Sølv 58 x 77 x 144 cm Aluminium billede

Produktinformation

Denne Dock Ladder er en rigtig perle, der kombinerer praktisk brug med stil og gør din tid ved vandet endnu bedre. Den er lavet af topkvalitets aluminium og har en glat, skridsikker overflade, så den både er sikker og nem at bruge. Dens moderne design med rene linjer er uden besvær og passer perfekt ind i enhver udendørs vibe. Den er også super nem at samle - tag blot en skruetrækker og en boremaskine, så er du klar. Derfor er den et populært valg for både ejere og vandentusiaster. Holdbar Aluminiumsstruktur: Lavet af stærk aluminium, bygget til at holde, selv under barske forhold. Den er stærk, men let, så du nemt kan håndtere den og få mange års brug ved vandet.Indhold i Kassen: I kassen finder du en praktisk foldbar dock ladder, et robust 3 m reb og otte sæt bolte og møtrikker, så du har alt, hvad du behøver for en sikker og nem opsætning. Disse dele sikrer stabilitet og står klar til brug ved vandet.Skridsikker Design: Med sin skridsikre overflade giver denne ladder godt greb, hvilket hjælper med at forhindre glid og øger sikkerheden, når du klatrer ind og ud af både eller op på dokken. Teksturen giver et solidt fodfæste, der gør den til et sikkert valg, selv når det er vådt.Vejrbeskyttelse: Den anodiserede finish tilføjer et lag beskyttelse, modarbejder korrosion og holder ladderen flot og sølvfarvet, uanset hvor meget vand den udsættes for. Denne finish hjælper med at holde ladderen pæn og funktionel i lang tid.Nem Vedligeholdelse: Denne ladder er super nem at passe på - en hurtig aftørring med en fugtig klud holder den ren. Vi anbefaler at undgå hårde kemikalier eller skrubbere for at holde den skinnende og velfungerende i mange år. Farve: SølvMateriale: AluminiumSlutte: AnodiseretSamlede dimensioner: 58 x 77 x 144 CM (L x B x H)Vægt: 5.25 kgSkridsikker designRidsefaste materialerIndendørs / udendørs: Kun udendørsLeveringsindhold:1 x Flip-up dock ladder1 x 3 m reb8 x sæt med bolte og møtrikkerAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Bådstiger
Størrelse: 58 x 77 x 144 cm
Vægt: 6.8g
EAN: 8721288713599
Varenr.: 1731243
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dock Stige 3-Trin Sølv 58 x 77 x 144 cm Aluminium
-27%1.069 kr
Før 1.470 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Dock Stige 3-Trin Sølv 58 x 77 x 144 cm Aluminium billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Bådstiger
Størrelse: 58 x 77 x 144 cm
Vægt: 6.8g
EAN: 8721288713599
Varenr.: 1731243
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
3-trins dokstige Sølv 58 x 77 x 144 cm Aluminium
1.100 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dock Stige 3-Trin Sølv 58 x 77 x 144 cm Aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dock Stige 3-Trin Sølv 58 x 77 x 144 cm Aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.049 kr1.049 krKøb
2Livera DK1.069 kr1.138 krKøb
3Vivas DK1.069 kr1.138 krKøb
4DesignShoppen1.100 kr1.100 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dock Stige 3-Trin Sølv 58 x 77 x 144 cm Aluminium

PriceData har fulgt prisen på Dock Stige 3-Trin Sølv 58 x 77 x 144 cm Aluminium i 44 dage. Laveste pris i perioden er 1.049 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 1.089 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.069 kr.

Den nuværende pris på 1.049 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for Dock Stige 3-Trin Sølv 58 x 77 x 144 cm Aluminium. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for Dock Stige 3-Trin Sølv 58 x 77 x 144 cm Aluminium de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20261.049 kr40 kr (4%)
20. apr. 20261.089 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret