Gå til hovedindhold

Plus Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 1/4 (6,35 mm) & 3/8 (9,52 mm) L=20 meter, med 9 mm 3-lags brandhæmmende kappe - (20 meter)

PlusSanitetEAN: 7090044990262
Pris fra 77,51 krtil 2.179 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 2.101,49 kr (96% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 59,15 kr 7. maj

Sammenlign priser på Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 1/4 (6,35 mm) & 3/8 (9,52 mm) L=20 meter, med 9 mm 3-lags brandhæmmende kappe - (20 meter) og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 77.51 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
DOBBELT KOBBERRØR 1/4"-3/8" 20M M. KAPPE
77,51 kr
Til butik
DOBBELT KOBBERRØR 1/4"-3/8" 20M M. KAPPE billede

Produktinformation

Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 1/4" (6,35 mm) & 3/8" (9,52 mm) L=20 meter, med 9 mm 3-lags brandhæmmende kappe Godkendt til køle- og varmepumpeinstallation.

Produktspecifikationer

Mærke: SOLAR PLUS
EAN: 7090044990262
Varenr.: 15842190754127
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Dobbelt kobberrør 1/4"-3/8" 20m m. kappe
85 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Dobbelt kobberrr, 1/4"-3/8", 20M med kappe - 20 meter
1.550 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Dobbelt Kobberrør 1/4'-3/8' 20 Meter M. Kappe (20 mtr)
1.608,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 1/4 (6,35 mm) & 3/8 (9,52 mm) L=20 meter, med 9 mm 3-lags brandhæmmende kappe - (20 meter)
2.179 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 1/4 (6,35 mm) & 3/8 (9,52 mm) L=20 meter, med 9 mm 3-lags brandhæmmende kappe - (20 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 1/4 (6,35 mm) & 3/8 (9,52 mm) L=20 meter, med 9 mm 3-lags brandhæmmende kappe - (20 meter) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN77,51 kr77,51 krKøb
2MaintainIt85 kr85 krKøb
3WATTOO.DK1.550 kr1.550 krKøb
4VVS.dk1.608,75 kr1.608,75 krKøb
5CS MEGASTORE DK2.179 kr2.378 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 1/4 (6,35 mm) & 3/8 (9,52 mm) L=20 meter, med 9 mm 3-lags brandhæmmende kappe - (20 meter)

PriceData har fulgt prisen på Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 1/4 (6,35 mm) & 3/8 (9,52 mm) L=20 meter, med 9 mm 3-lags brandhæmmende kappe - (20 meter) i 169 dage. Laveste pris i perioden er 59,15 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 1.640 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 544 kr.

Den nuværende pris på 77,51 kr er 86% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 1/4 (6,35 mm) & 3/8 (9,52 mm) L=20 meter, med 9 mm 3-lags brandhæmmende kappe - (20 meter). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Dobbelte kobberrør til Varmepumpe 1/4 (6,35 mm) & 3/8 (9,52 mm) L=20 meter, med 9 mm 3-lags brandhæmmende kappe - (20 meter) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 202677,51 kr3,28 kr (4%)
17. maj 202680,79 kr6,45 kr (9%)
10. maj 202674,34 kr6,87 kr (8%)
9. maj 202681,21 kr22,06 kr (37%)
7. maj 202659,15 kr30,85 kr (34%)
6. maj 202690 kr30,85 kr (52%)
21. mar. 202659,15 kr5,85 kr (9%)
20. mar. 202665 kr5,85 kr (10%)
17. mar. 202659,15 kr5,85 kr (9%)
16. mar. 202665 kr5,85 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret